Sistem toplamak için yeterli ekipman bulunamaması

nabukhednezar

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Herkese merhaba, yılbaşında beklenen zamlardan dolayı kendime 30k civarı bir sistem kurmak istiyorum fakat hiçbir şekilde RX 6900 XT veya RX 6800 XT bulunan hazır bir sistem göremiyorum, bu ekran kartları sorunlu veya düşük sayıda üretildiği için mi böyle yoksa Türkiye'deki fiyatlandırmadan dolayı mı bu kartlarla sistem oluşturulmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek bütçede Nvidia tercihi çok olduğu için oluşturulmuyor. RX 6800'lü hazır sistemler var ama üstünü ben de görmedim AMD kanadında.

Yüksek bütçede Nvidia tercihi çok olduğu için oluşturulmuyor. RX 6800'lü hazır sistemler var ama üstünü ben de görmedim AMD kanadında.

Ben mi fark edemedim diye birkaç siteye baktım, ekran kartları hep tek şekilde satılıyor halihazırda bir sistemde kullanılmıyor sanırım, benim gibi tek tek toplamayı bilmeyen kullanıcılar için sorunlu bir durum bence

Alınır mı bu peki ben normal god of war cod rdr2 tarzı oyunlar oynamak istiyorum yeni nesil oyunları kasmadan oynayacak kadar bir sistem olsun yeterli benim için

İyi fiyata güzel sistem var. 16 GB RX 6800 ekran kartlı.

Alınır mı bu peki ben normal god of war cod rdr2 tarzı oyunlar oynamak istiyorum yeni nesil oyunları kasmadan oynayacak kadar bir sistem olsun yeterli benim için

Önümüzdeki 6-7 yıl çıkacak oyunları oynatır diye düşünüyorum.
(Yüksek ayarlarda oynatır sonrasında ise orta ayarlarla yine 2-3 yıl götürür)
2K monitör alın yanına mutlaka.

Kanka çok samimi geldin sayende aldım teşekkür ederim valla sana :) Şimdi monitör bakıcam 2k mı almam gerekiyor monitör önerin var mı
Rica ederim. Uzun yıllar kullanman dileğiyle. O işlemci ve ekran kartı 2K'da daha uyumlu olur. 2K monitör bakabilirsin. Bunun için ayrı konu açabilirsin. Monitör tavsiyesi verirler.

Geri
Yukarı