Sistem toplamak mı yoksa GeForce Now üyeliği mi?

SDemir

Kilopat
Daha fazla  
Hepimizin duyduğu üzere Turkcell GeForce Now için Türkiye sunucusu açıyor ve ben bu sıralarda, sistem toplama arifesindeyim. Şu an mevcut bilgisayarım Dell 15 7577 ve eGPU olarak GTX 1660 Super kullanıyorum ancak bu kartı, kuracağım i3 10100F sisteminde kullanmayı düşünüyorum. İnternetim Türk Telekom'un VDSL 35Mbps AKN'siz tarifesi. Sizce GeForce Now üyeliği mi almalıyım yoksa sistem mi kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre sistem kurun GeForce Now ile internetiniz kötüleşirse ekran piksel piksel olur hiç keyif almazsınız ayrıca sıra bekleme sorunuda var.
Sıra meselesini anlayamadım araştırdım ama nasıl yani şimdi benim kendi bilgisayarımda yüklü olan sahip olduğum oyunlardada sıra bekleyecek miyim ?

Sıra meselesini anlayamadım araştırdım ama nasıl yani şimdi benim kendi bilgisayarımda yüklü olan sahip olduğum oyunlardada sıra bekleyecek miyim?

Hayır. GeForce Now da oyun a girmek için sıra beklemeniz gerekiyor (galiba premiumdada beklemeniz gerekiyor Cyberpunk yoğunluğundan) eğer kendi bilgisayarınızı alırsanız sıra beklemeden girebilirsiniz.

Kuzenim kendi Steam hesabını kullanarak sadece uzaktan bilgisayarı kiralabiliyorsun, sıra bekleme sadece ücretsiz oyunlarda oluyor diyor öyle değil o zaman dediğinize göre.

Hayır sadece ücretsiz oyunlarda olmuyor ben ETS 2 de bile 400 kişi sıra bekliyorum 1 saat e anca girebiliyorum oyuna.

Her zaman elle tutulabilecek, fiziksel bir şey daha iyidir. Ayrıca GeForce Now'da ping olabilir. Ayrıca GeForce Now ile sadece oyun oynayabilirsiniz. Bilgisayarda kodlama, video izleme vs. vs. de yapılabilir.

Geri
Yukarı