Sistem virüs kapmış olabilir mi?

Excly

Picopat
Merhabalar bugün VPN indirmeye çalışıyordum hotsphod nasıl yazıldığını bilmiyorum piyasada ücretsiz sürümünü bulamadım ve bir YT videosundan crack indirmeye çalıştım güvenlik duvarını devre dışı bırakmamı söyledi videoda ben de bıraktım sonra VPN çalışmadı ve sildim bilgisayarımda bir yavaşlama yok CMD net user yazdım keylogger göremedim sizce bir şey olmuş mudur ve antivirüs önerir misiniz Kaspersky denedim ancak oyunumu sildiği için onu sildim ne yapmam gerek.

Windows Defender var ise Hotspotu kurmadan önce devre dışı bırakın ve tekrar deneyin. İşe yaramazsa da Freeware yazılım ile devam edersiniz

Oyunum crack değildi oyun zaten ücretsiz bir oyundu Malwarebytes ile tarama yapacağım ve zaten genelde crack kullanan biri değilim sadece ücretsiz sürümünü bulamadığım için kullandım.
Crack değilse oyununu boş yere silmez. Malwarebytes'ı tarama için kullan sonra ise Kaspersky indir ve antivirüs olarak Kaspersky kalsın.

Crack değilse oyununu boş yere silmez. Malwarebytes'ı tarama için kullan ve sonra Kaspersky'ı indir ve antivirüs kalsın.

Kaspersky ücretsiz sürüm sizce yeterli midir.
Kaspersky yükleyin, korsan kullanmaya çok niyetliyseniz tespit adına göre istisna eklersiniz. Bir daha da orada burada gördüğünüz talimatlara uyup güvenlik duvarınızı ve antivirüs yazılımınızı kapatmayın.

Dediğim gibi korsan kullanan biri değilim internette bulabildiğim tek sürüm crack sürümdü ücretsizi bulamadım o yüzden yükledim ama Kaspersky bilgisayarı yavaşlatır diyorlar.

Crack değilse oyununu boş yere silmez. Malwarebytes'ı tarama için kullan ve sonra Kaspersky'ı indir ve antivirüs kalsın.
Malwarebytes gerçekten çok iyi bir korsan korumaya sahip. Hatta, programın kendisi cracklenmeye çalışıldığında da "Yazılımımızı Çalmayın" gibi hayranlık verici mesaj bırakıyor
sv35lh583p221.png

Yeni konular

Geri
Yukarı