Sistemde 2. disk görünmüyor

recep007

Femtopat
Bilgisayarıma format atarken arkadaşlar diski biçimlendirmemiştim yanlışlıkla ona kurar Windows'u bilgisayarın formatı bittiğinde biçimlendiririm diye fakat disk kayboldu. Aygıt yöneticisi hariç hiçbir yerde görünmüyor hatta aygıt yöneticisinden driver bile yükleniyor ama görünmüyor bu durum canımı çok sıktı. Sizin yardımınıza çok ihtiyacım var.
Bu arada arkadaşlar tekrar format atmayı denedim format ekranında da görünmüyor.

Dosya Ekleri

• AYGIT YÖNETİCİSİNDE GÖRÜNÜYOR.png
    AYGIT YÖNETİCİSİNDE GÖRÜNÜYOR.png
    505,5 KB · Görüntüleme: 31
  • DİSK YÖNETİCİSİNDE4 GÖRÜNMÜYO.png
    DİSK YÖNETİCİSİNDE4 GÖRÜNMÜYO.png
    503,5 KB · Görüntüleme: 30
  • resim_2021-11-28_211900.png
    resim_2021-11-28_211900.png
    119,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:

Arrandale_ 6100

Decipat
Bilgisayarıma format atarken arkadaşlar diski biçimlendirmemiştim yanlışlıkla ona kurar Windows'u bilgisayarın formatı bittiğinde biçimlendiririm diye fakat disk kayboldu. Aygıt yöneticisi hariç hiçbir yerde görünmüyor hatta aygıt yöneticisinden driver bile yükleniyor ama görünmüyor bu durum canımı çok sıktı. Sizin yardımınıza çok ihtiyacım var.
Bu arada arkadaşlar tekrar format atmayı denedim format ekranında da görünmüyor.

BIOS'ta var mı?

Disk yönetiminden büyüteç olan düğmeye basmayı deneyin.

BuLuTy

Centipat

CMD ile.

diskpart (komutunu verin sonra)

list disk (orada gözükürse yazın.)

KS
KS
recep007

recep007

Femtopat
KS
KS
recep007

recep007

Femtopat
CMD ile.

diskpart (komutunu verin sonra)

list disk (orada gözükürse yazın.)
Windows, RAW, fat, NTFS dosya sistemlerini destekliyor. Bu dosya sistemlerinin dışında bir dosya sistemi olsa bile, depolama aygıtı sağlam olsa bile Windows'ta göremezsin. (aygıt yöneticisi hariç.) Aklıma gelen tek şey bu.

Peki nasıl değiştirebilirim hiçbir şekilde ulaşamıyorum disk yöneticisinden.

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-28_215856.png
    resim_2021-11-28_215856.png
    428,9 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Yukarı