Çözüldü Sistemde anlık FPS düşmeleri oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda_TR

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Ben bilgisayarımda FPS dropları yaşıyorum. Oyunlar ve masaüstü de dahil. Mouse Click falan donuyor 1 2 saniye. Yeni gelen Windows güncellemesini yaptım. Bu sabah da yaklaşık 100 GB dosya kopyalayıp klasöre attım. Bunlarla alakalı bir sıkıntı mıdır, bilenler yardım ederse çok sevinirim. Teşekkürler.

Çözüm
Virüs olabilir, diskiniz kronik sorunlu olabilir, sistem özellikleri belirtin, donma anındaki sistem kullanımlarına bakın, belki işlemci kullanımı bir sebepten ötürü %100'e fırlıyordur.
Virüs olabilir, diskiniz kronik sorunlu olabilir, sistem özellikleri belirtin, donma anındaki sistem kullanımlarına bakın, belki işlemci kullanımı bir sebepten ötürü %100'e fırlıyordur.

Evet sanırım virüs. Windows Defender ile tam tarama yaptığıda birkaç virüs buldu yeniden başlattım ve düzeldi. Teşekkürler.

Hocam Windows Defender'la once bir tarama yapın bir şey cıkarsa silin düzelir muhtemelen baktınız düzelmedi ben GTA 5 oynarken diskde bayağı bozuk parça bırıkmışti disk birleşiricisine girin iki diski çözümleyin sorununuz düzelir.

Hocam Windows Defender'la once bir tarama yapın bir şey cıkarsa silin düzelir muhtemelen baktınız düzelmedi ben GTA 5 oynarken diskde bayağı bozuk parça bırıkmışti disk birleşiricisine girin iki diski çözümleyin sorununuz düzelir.

Hocam teşekkürler sorun virüs Defender taraması yaptım ve yeniden başlattım oldu bir virüs'ün bu kadar sıkıntı çıkardığını bilmiyordum yine de çok teşekkürler.

Geri
Yukarı