Sistemde görüntü gidiyor

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Merhaba arkadaşlar, sorunum şöyle. PC kendi kendine bazen ilk başlattığımda bazen durup dururken görüntü gidiyor. Fanlar dönmeye devam ediyor ama kasa çalışıyor gibi oluyor, bazen mouse ekranda donup öyle resliyor kendini. İlk yaşadığım sorunu videoya çektim, burada sizinle paylaşacağım. Yarın da PC'yi götüreceğim ama sizlerden de bir ön bilgi almak istedim. Ben anakart veya ekran kartıyla alakalıdır diye düşünüyorum ama sizce nedendir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer sistem bende var RAM'lara BIOS'tan MHz yükselttiysen ondan yapar işlemci, anakart biraz sıkıntı OC yaparken. BIOS default yap düzelir. ASUS Prime anakartlarda bu sorunlar olabiliyor.

Anakart üzerinde herhangi bir ışık yanıyor mu? Kırmızı nokta şeklinde. Sistemini tamamını belirtip, arkadaşın dediği gibi BIOS sıfırlayabilir misin? Ayrıca sistemde görüntü gidiyor ve sistem çalışıyorsa farklı bir monitör, TV ve farklı kabloyla dener misin o an? Tek tek parça parça üzerinden gidebiliriz.

Benzer sistem bende var RAM'lara BIOS'tan MHz yükselttiysen ondan yapar işlemci, anakart biraz sıkıntı OC yaparken. BIOS default yap düzelir. ASUS Prime anakartlarda bu sorunlar olabiliyor.

şimdi yapacağım ram mhzleri yükseltmiştim evet default yapayım bi her an olan bir olay değil bu rastgele zamanlarda oluyor hergün olmuyor bile yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı