Sistemde kamera izni açılması

Sıfırlama antivirüs değildir.
Sistem tarama raporu paylaşın.

Opera veri hırsızlığı iddialarıyla karşı karşıya olan bir firma. Siz de bunu destekliyor oluyorsunuz bir nevi, bilgisayarınız kötüyse Edge fena bir tarayıcı değil bence. Gene de Firefox veya Vivaldi iş görür.

Edge'de ne yaptığım belli olmuyor Explorer'in Remastered sürüm gibi geldi bana. Opera hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşım memnun o yüzden önerdim. Firefox'u ise tamamen unutmuşum. Vivaldi'yi bilmiyorum. En iyisi Chrome der geçerim.

Malwarebytes ile tarama yapın. Bir şey çıkarsa Kaspersky ile temizleyin. Hiç sanmıyorum olacağını fakat korkunuzu yenmeye yarar.

Ayrıca ayarlar kısmından izinler bölümüne gelip o sitenin iznini kapatın.
Malwarebytes ile tarama yapın. Bir şey çıkarsa Kaspersky ile temizleyin. Hiç sanmıyorum olacağını fakat korkunuzu yenmeye yarar.

Ayrıca ayarlar kısmından izinler bölümüne gelip o sitenin iznini kapatın.
Teşekkürler bilgisayarı sıfırladığımdan microsoft edge'de sıfırlandı galiba ayrıca birazdan taramaları yapıp virüs varsa temizlerim. İzin ver deyince normal gelişi güzel siteden bildirim gelse tamam da notebookum kamera kullanılcağında mı ne bildirim gönderiyor bu zoom için falan da oluyor bir siteye izin verince kamera kullanması falan ne bileyim güvenliğimden endişe ettim akşam akşam kusura bakmayın sizi de meşgul ettim teşekkürler ilgilenen herkese.

Bir sorum daha olacak ben bir şey farkettim web kamerasını kullanılma bildirimi microsoft edge'den ayarlara girdiğimde geliyor. Sadece benim bilgisayarımda mı bu durum geçerli? Virüs yok gibi çünkü malwarebytes ve kasperskydan taradım.

Yeni konular

Geri
Yukarı