Çözüldü Sistemde ses yükselmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EnesAltn

Hectopat
Daha sonra sormamanız için önceden söylüyorum bu olay kulaklık takınca oluyor. Sesi 35'ten yukarı almak istiyorum, gelen uyarıya izin ver diyorum sonra 35'ten yukarı çekmek istediğimde olmuyor. Sebebini ve çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu şekilde ses sürücülerini kaldırıp sistemi yeniden başlatın.
Murat'ın güzel bir rehberi var;

Öncelikle DDU ile sürücüleri temizle Audio tarafındaki. Eskiden harici ses kartı kullanıyorsan onu da görebilirsin. Her ikisini de temizle, akabinde device manager'dan ilgili ses aygıtı için uninstall driver yap. Bu şekilde gelmesi gerekiyor arayüzün, ancak sağlıklı bir yazılım değil.

Yani çalışması için 40 takla atmayı gerektirmemesi gerekiyor bir yazılımın. Bu 40 takla attırıyor, herkes problem yaşıyor.
Sorunun kaynağı belli oldu. Yüksek ihtimalle Driver Booster kullandığınız için. Bilgisayarınıza böyle programlar yüklemeyin, sürücüleri elle kurun. Bunun çözümü temiz kurulumdur ama önce şunu deneyin.
  1. Driver Booster programını tamamen kaldırın.
  2. Sürücüleri üstte belirttiğim DDU ile kaldırın. Tüm adımları uygulayın!
  3. Realtek Audio Console açın geri.
Anakartınızın modeli nedir?

Sorunun kaynağı belli oldu. Yüksek ihtimalle Driver Booster kullandığınız için. Bilgisayarınıza böyle programlar yüklemeyin, sürücüleri elle kurun. Bunun çözümü temiz kurulumdur ama önce şunu deneyin.
  1. Driver Booster programını tamamen kaldırın.
  2. Sürücüleri üstte belirttiğim DDU ile kaldırın. Tüm adımları uygulayın!
  3. Realtek Audio Console açın geri.
Anakartınızın modeli nedir?

Kral oldu zaten eyvallah. Vallahi cinayet gibi olay sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı