Sistemdeki oyunlar kaldırılmıyor

Daha fazla  
Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Bir iki oyun indirdim crackli olarak daha sonrasında bu bilgisayar kısmından oyunun dosyalarını sildim. Daha sonra asıl kalıcı silme işleminin program ekle veya kaldır kısmından olduğunu öğrendim. Oradan oyunun isimlerini aratıp silmek istediğimde ekte görüldüğü gibi hata alıyorum. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Sistemimde boşa 200 GB yer dolu.

2022-10-03 (2).png

2022-10-03.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Bir iki oyun indirdim crackli olarak daha sonrasında bu bilgisayar kısmından oyunun dosyalarını sildim. Daha sonra asıl kalıcı silme işleminin program ekle veya kaldır kısmından olduğunu öğrendim. Oradan oyunun isimlerini aratıp silmek istediğimde ekte görüldüğü gibi hata alıyorum. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Sistemimde boşa 200 GB yer dolu.

Eki Görüntüle 1534468

Eki Görüntüle 1534469

Temizlik programı indirip sorunu çözebilirsin ekle kaldır kısmından sildiysen CCleaner.

Eki Görüntüle 1534468

Eki Görüntüle 1534469

Dosya konumunu bulup sildiysen oyun silinmiştir şu an orada Regedit kayıtlarından dolayı duruyordur CCleaner ile silebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı