Sistemden cızırtı sesi geliyor

bfy3458

Hectopat
Daha fazla  
Ben sistemimde MSI Gaming X RX 5500 XT kullanıyorum ve cızırtı sesi geliyor. Ama sadece oyundayken geliyor. Coil Whine var galiba, kartımın kaliteli olduğunu düşünüyorum. O yüzden sorunumun ekran kartında olmadığını düşünüyorum. Benim PSU'm biraz kalitesiz gibi, Cooler Master Elite V3 600W kullanıyorum. Sizce sorun hangi parçada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sistemimde MSI Gaming X RX 5500 XT kullanıyorum ve cızırtı sesi geliyor. Ama sadece oyundayken geliyor. Coil Whine var galiba, kartımın kaliteli olduğunu düşünüyorum. O yüzden sorunumun ekran kartında olmadığını düşünüyorum. Benim PSU'm biraz kalitesiz gibi, Cooler Master Elite V3 600W kullanıyorum. Sizce sorun hangi parçada?
aynı sorun bendede var(msi gtx 1660s) windows tusuna basına gıdıyor ses :D ama oyunda aşırı cızırtı sesı gelıyor kasadan rahatsızlık verıyor benımkı fps düşüklüğüde yapıyor kart kronik sorunlu aldığım vatan mağazasına garantiye götürücem üşeniyorum :D ha bu arada çözümü yok coil whine'ın

Hocam sadece oyundayken oluyor.

PSU'dan olamaz mı?
SSD Kullanıyorum.
Benim ekran kartımda vardı(msi gaming x 1650s) Coil Whine sorunu ama son birkaç haftadır nedense duymuyorum normalde de çok rahatsız edici bir ses değildi.
Merak etme herhangi bir performans kaybı yaşatmıyor sadece ve sadece ses yapıyor. Ben de ilk duyduğumda bayağı korkmuştum. Kulaklık takıyorsan hiçbir şekilde rahatsız etmez. Kaliteden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum teknoloji biraz da şans işi aslında

aynı sorun bendede var(msi gtx 1660s) windows tusuna basına gıdıyor ses :D ama oyunda aşırı cızırtı sesı gelıyor kasadan rahatsızlık verıyor benımkı fps düşüklüğüde yapıyor kart kronik sorunlu aldığım vatan mağazasına garantiye götürücem üşeniyorum :D ha bu arada çözümü yok coil whine'ın
Hocam bende çok fazla ses yok küçük bir cızırtı sesi var kasam da kulağımın dibinde aşağıya koyacağım herhalde 🙂 .

Yeni konular

Geri
Yukarı