Sisteme başka biri giriş yaptı

Oyundayım çıktım Twitter'a girmeye çalışıyorum tanımadığım kişileri takip etmeye başlamış. Sayfayı yeniledim bir turlu açılmıyor. Hesabımı surekli açıp kapatıyor. Microsoft Edge'den girmeye çalıştım. Giriş sayfasında altta tuhaf şeyler çıktı. Kaspersky kullanıyorum. Google hesabima da kimse girmemiş girmeye çalışsalar görürüm zaten. Çift faktörlü koruma var. PC kapattım modemi kapattım. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer takipçi kazanma, takipçi artırma vb. internette tonla olan sitelerdeki şeyleri şeyleri hesabınıza uyguladıysanız büyük ihtimalle o yapıyor bunu. Hemen şifre değiştirin. Hesabınızı ele geçirdilerse de şifremi unuttum vesaire ile kurtarmaya çalışın.

Oyundayım çıktım Twitter'a girmeye çalışıyorum tanımadığım kişileri takip etmeye başlamış. Sayfayı yeniledim bir turlu açılmıyor. Hesabımı surekli açıp kapatıyor. Microsoft Edge'den girmeye çalıştım. Giriş sayfasında altta tuhaf şeyler çıktı. Kaspersky kullanıyorum. Google hesabima da kimse girmemiş girmeye çalışsalar görürüm zaten. Çift faktörlü koruma var. PC kapattım modemi kapattım. Ne yapmam lazım?
Takipçi kasan veya gizli profil gösteren uygulama mı kullandınız? Şifrenizi değiştirin, 3.taraf erişimleri kapatın.

Şifremi değiştirdim simdi başka birisinin hesabından kendi hesabımı göremiyorum. Arama kısmında gozukuyor fakat profile girilmiyor. Sanirim gizlemis hesabımı her kim girdiyse. Sadece dolaşmak için giriyordum Tweet ya da yanıt atmıyordun. 113 Tweet atılmış.

Twitter şu an bende de çok sorunlu. Bilgisayardan giriş yapamıyorum, mobil çok yavaş. Umarım Twitter kaynaklı bir sorundur.

Şifremi değiştirdim simdi başka birisinin hesabından kendi hesabımı göremiyorum. Arama kısmında gozukuyor fakat profile girilmiyor. Sanirim gizlemis hesabımı her kim girdiyse. Sadece dolaşmak için giriyordum Tweet ya da yanıt atmıyordun. 113 Tweet atılmış.
Hesap çalınmış ama ele geçiren kişi nedense şifre degistirmemis.

Bu arada Twitter hesabında 2FA vardı. Adam bypass etmis. :O Profesyonel olabilir çalan.

Yeni konular

Geri
Yukarı