Sisteme Google nasıl yüklenir?

Fallen God

Hectopat
PC'yi komşuma ödünç verdim ve alınca Google'da arama çubuğu yoktu, alttaki kısaltmalar eski kısaltmalarımdı, arkadaşım bana Google üzerinden oynanan bir oyunla alakalı bir link atınca beni Google'dan oyunun mağzasına atması gerekiyor ama onun yerine beni Microsoft Edge'e atıyor ve sadece oyunla ilgili attığı eşya gözüküyor. Orada hsabım falan kayıtlı değil. Eskiden Google'dan geldiği için ve oyunada Google üzerinden hesap açtığım için o eşyayı alabilirdim ama şimdi alamıyorum kısacası Google değişmiş sanki her şeyi kurcalamış nasıl eskisi gib yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer geri yükleme açıksa komşunuza vermeden önceki bir tarihe geçin. Eğer olmazsa Denetim Masası'ndan Chrome'u silin ve Edge'den dosyasını indirip kurun.

Denetim Masası'ndan Google'ı kaldırıp tekrar kurunuz. Google hesabınız ile tekrar giriş yapın zaten sekronize ekranı gelirse onu "Aç" deyin ve eski haline gelecektir.

Sol altta Windows 10 arama çubuğuna tıklayın ve Varsayılan Uygulamalar yazıp Enter basın.
En altta Web Tarayıcısı yazıyor ona tıklayıp Google Chrome seçin. Arkadaşınızın attığı linke tıklayın.

Son düzenleme:
İlk olarak varsayılan tarayıcı değiştirilmiş muhtemelen. Onu Google'ın kendi ayarlarından "varsayılan tarayıcı yap." diyerek düzeltebilirsin. Arama çubuğu meselesini bilmiyorum ama muhtemelen bir kısayolu vardır.

Geri
Yukarı