Sisteme Google nasıl yüklenir?

Katılım
18 Şubat 2021
Mesajlar
1.982
Çözümler
1
PC'yi komşuma ödünç verdim ve alınca Google'da arama çubuğu yoktu, alttaki kısaltmalar eski kısaltmalarımdı, arkadaşım bana Google üzerinden oynanan bir oyunla alakalı bir link atınca beni Google'dan oyunun mağzasına atması gerekiyor ama onun yerine beni Microsoft Edge'e atıyor ve sadece oyunla ilgili attığı eşya gözüküyor. Orada hsabım falan kayıtlı değil. Eskiden Google'dan geldiği için ve oyunada Google üzerinden hesap açtığım için o eşyayı alabilirdim ama şimdi alamıyorum kısacası Google değişmiş sanki her şeyi kurcalamış nasıl eskisi gib yapabilirim?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Emperor4231

Hectopat
Katılım
4 Nisan 2020
Mesajlar
2.067
Makaleler
1
Çözümler
19
Eğer geri yükleme açıksa komşunuza vermeden önceki bir tarihe geçin. Eğer olmazsa Denetim Masası'ndan Chrome'u silin ve Edge'den dosyasını indirip kurun.
 

OnlyNess

Centipat
Katılım
3 Ağustos 2021
Mesajlar
1.206
Çözümler
6
Denetim Masası'ndan Google'ı kaldırıp tekrar kurunuz. Google hesabınız ile tekrar giriş yapın zaten sekronize ekranı gelirse onu "Aç" deyin ve eski haline gelecektir.
 

Wsac01

Hectopat
Katılım
6 Haziran 2018
Mesajlar
270
Çözümler
1
Sol altta Windows 10 arama çubuğuna tıklayın ve Varsayılan Uygulamalar yazıp Enter basın.
En altta Web Tarayıcısı yazıyor ona tıklayıp Google Chrome seçin. Arkadaşınızın attığı linke tıklayın.
 
Son düzenleme:

UruxUs

Centipat
Katılım
26 Ocak 2021
Mesajlar
678
Çözümler
7
İlk olarak varsayılan tarayıcı değiştirilmiş muhtemelen. Onu Google'ın kendi ayarlarından "varsayılan tarayıcı yap." diyerek düzeltebilirsin. Arama çubuğu meselesini bilmiyorum ama muhtemelen bir kısayolu vardır.
 
Yukarı