Sistemimde Virüs Olabilir mi?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Ekran Alıntısı.PNG

Oyundan ( FiveM ) çıktım ve kendi kendine bu sayfalar açıldı. FiveM ile alakalı olacağını zannetmiyorum çünkü birkaç kez daha yaşamıştım bu sorunu. Nedir bu? Malwarebytes ile tarama yapacağım şimdi, Kaspersky Security Cloud var bi' şeye yaramıyor. Onla da tarama yapacağım ama 6 saatte anca tarıyor.

Adware olabilir. Ama bir yere tıklamanızla açılan yönlendirme olayı da olabilir. Malwarebytes da bir şey bulmazsa Avast ile denemenizi (Tam tarama yapmadan önce ayarlardan tarama hassasiyetini fulleyin. Her dosyayı denemesini sağlayan bir seçenek var, ona da tıklayın.) tavsiye ederim.

Adware olabilir. Ama bir yere tıklamanızla açılan yönlendirme olayı da olabilir. Malwarebytes da bir şey bulmazsa Avast ile denemenizi (tam tarama yapmadan önce ayarlardan tarama hassasiyetini fulleyin. Her dosyayı denemesini sağlayan bir seçenek var, ona da tıklayın.) Tavsiye ederim.

Avast çöp, ESET ile yapsın daha iyi.

Ek olarak da söylemek istiyorum, girdiğiniz topluluk sunucusu bunu yapmış olabilir. Yani o linkleri tek seferliğine açmış olabilir. Resmi olmayan sunucularda bu tür şeyleri normal karşılarım ben.

Geri
Yukarı