Sistemimin Wİ-Fİ bağlantısı kopuyor

FocSayn

Hectopat
Bilgisayarı yeni açınca Wi-Fi açılıyor fakat biraz zaman geçtikten sonra Wi-Fi bağlantısı gidiyor. PC'yi bir daha bastan başlatınca geliyor ama yine gidiyor ve hiçbir Wi-Fi ağı bulmuyor. Sorunu gider deyince Intel Wireless-AC 9560 160MHz bu hatayı veriyor.

wifi (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim laptopumda da aynı hata vardı ekranı kırıldığı için tamire götürdüğümde adam Wi-Fi zımbırtısının kabloları kopmuştu bilgisayar Wi-Fi'ye bağlanmıyordu dedi. Bir götür baktır bence.

Bilgisayarı yeni açınca Wi-Fi açılıyor fakat biraz zaman geçtikten sonra Wi-Fi bağlantısı gidiyor. PC'yi bir daha bastan başlatınca geliyor ama yine gidiyor ve hiçbir Wi-Fi ağı bulmuyor. Sorunu gider deyince Intel Wireless-AC 9560 160MHz bu hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 708143

Laptopun Wi-Fi kartında problem olabilir.
Wi-Fi'de sıkıntı olabilir diğer cihazlarda giriyorsa bu seçenek iptal olur.
Ondan sonra Wi-Fi kartı güncellenmemiş olabilir ama büyük ihtimalle ya bozulmuş ya da güncellemesi gelmiştir onun dışında bir fikrim yok.
Benim laptopumda da aynı hata vardı ekranı kırıldığı için tamire götürdüğümde adam Wi-Fi zımbırtısının kabloları kopmuştu bilgisayar Wi-Fi'ye bağlanmıyordu dedi. Bir götür baktır bence.

Az mı tamir ettim o çok sıkıntı evet onu bende çok yaşadım kaç laptopta hem de.

Wi-Fi sürücünüzü güncellemeyi denediniz mi?

Laptopun Wi-Fi kartında problem olabilir.
Wi-Fi'de sıkıntı olabilir diğer cihazlarda giriyorsa bu seçenek iptal olur.
Ondan sonra Wi-Fi kartı güncellenmemiş olabilir ama büyük ihtimalle ya bozulmuş ya da güncellemesi gelmiştir onun dışında bir fikrim yok.

Az mı tamir ettim o çok sıkıntı evet onu bende çok yaşadım kaç laptopta hem de.

Sürücüleri güncelleştirmeyi deneyeceğim olmazsa servise gönderirim o zaman.

Geri
Yukarı