Sistemimiz Bilgisayar Ağınızdan Gelen Sıra Dışı Bir Trafik Algıladı Hatası

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.
Chrome ile arama satırına bir şey yazıp aratma sonucu böyle oluyor.
Mesela film izleyi önceden arattım diyelim, f tuşuna basınca direkt film izle geliyor enter yaptığımda bu uyarıyı alıyorum.
ss1.PNG

Ağı iki bilgisayar kullanıyor ve diğeri kapalı. Virüs falan olma ihtimali var mı peki sistemde korsan yazılım kurmadım.

İp adresini değiştirmeyi dene ama bu çözüm olmayabilir çünkü başlangıçta windows hatası verir İP çakışması var diye. Başka bir tarayıcı dene eğer sorun çıkarmaz ise chrome'u sil yeniden yükle.

İp adresini değiştirmeyi dene ama bu çözüm olmayabilir çünkü başlangıçta windows hatası verir İP çakışması var diye. Başka bir tarayıcı dene eğer sorun çıkarmaz ise chrome'u sil yeniden yükle.
O kadar şeye gerek yok. Dediğimi okuyun.

Bunun nedeni arada kaynayan bot programları engellemek. Yani herhangi bir Google Search tabanlı bir şey kullanıyorsanız o sebepten kısıtlama oluyor olabilir. Veya aradığınız şeyle de alakalı olabiliyor. VPN kullanmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı