Çözüldü Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kalenderadam

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Google Chrome kullanırken "Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı" şeklinde bir hata ile karşılaştım. Daha doğrusu hata mıdır yoksa başka bir şey mi anlam veremedim. PC'de Chrome tarayıcının yanı sıra; Yandex, Mozilla ve Explorer var. Sistemim ise Windows 10. Bu bir virüs ise nasıl kurtulabilirim? İnternet ağına tel ile de bağlanmaktayız. Bunun bir etkisi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MBAM ile sistemi taratın Complete internet repair ile tüm seçenekleri işaretleyip GO tıklayın. CCleaner ile boş alanı temizle hariç tümünü seçip temizleyin.
Bu hatayı almanızın temel sebebi IP veya DNS ayarlarını değiştirmenizdir diye düşünüyorum. Düzeltmek için capca yı geçmeniz veya network ayarlarını sıfırlamanız gerekir.
Hocam bahsetiğiniz IP vr DNS değişikliği asla yapmadım ve nasıl yapılır bilmem. Fakat capca eskiden beri bende hep hata veriyor resimleri bazen tıkla samda işaretlemiyor.
Hayır hocam VPN kapalı açık değil
VPN kullandığın için yapar genelde.
VPN kullanmıyorum hocam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı