"Sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatası

wintry

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birdenbire ortaya çıkan bir sorun. Çıktığı zaman 21.3.1i kullanıyordum en son WHQL sürümlerini yükledim sorun çözülmedi. Sıkıntı şurada DDU'yla kaldırıp tekrar aynı sürümü kurduğum zaman her şey düzeliyor ama bilgisayarı ertesi gün açtığımda yine aynı sorunla karşılaşıyorum. BIOS'um F51 en güncel olan F60ı yüklemedim. Onun dışında her şey güncel, denemediğim yöntem neredeyse kalmadı yardımlarınızı bekliyorum.
Birdenbire ortaya çıkan bir sorun. Çıktığı zaman 21.3.1i kullanıyordum en son WHQL sürümlerini yükledim sorun çözülmedi. Sıkıntı şurada DDU'yla kaldırıp tekrar aynı sürümü kurduğum zaman her şey düzeliyor ama bilgisayarı ertesi gün açtığımda yine aynı sorunla karşılaşıyorum. BIOS'um F51 en güncel olan F60ı yüklemedim. Onun dışında her şey güncel, denemediğim yöntem neredeyse kalmadı yardımlarınızı bekliyorum.
21.2.3e döndüm şimdilik sıkıntı yok gibi ama gün içinde ve ya yarın anlarız.

Son düzenleme:
Ben de RX 5600XT kullanıyorum. Kartı aldığımdan beri aynı sorun. Sürüm değiştirdim, DDU ile kaldırıp yükledim vs. geçmiyor hocam. Bazı oyunlarda bu hatayı veriyor sonra oyuna kaldığım yerden devam edebiliyorum (LoL vs. eski oyunlar) bazılarındaysa hatayı verip direkt çöküyor oyun. Bende de BIOS hariç her şey güncel. ( F60C yüklü). Bios sürümü ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Yok mu bi cengaver çözümü bilen :D

Ben de RX 5600XT kullanıyorum. Kartı aldığımdan beri aynı sorun. Sürüm değiştirdim, DDU ile kaldırıp yükledim vs. geçmiyor hocam. Bazı oyunlarda bu hatayı veriyor sonra oyuna kaldığım yerden devam edebiliyorum (LoL vs. eski oyunlar) bazılarındaysa hatayı verip direkt çöküyor oyun. Bende de BIOS hariç her şey güncel. ( F60C yüklü). BIOS sürümü ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Yok mu bir cengaver çözümü bilen :D

Kral çözüm falan yok ya klasik AMD sorunu bu. Düzelse bile 2-6 ay hadi 1 sene olsun sonra tekrar ortaya çıkıyor. Herkes başına geleni bilir, :/ AMD çekilir dert değil. Sürücüler hakkında ben şu kanalı takip ediyorum detaylı inceliyor zaten; https://www.youtube.com/channel/UClxgKTFDjv90AQ_MYWiB1PA

Benim için 20.11.2 WHQL sürümü sonrası sorunlu çalışıyor. Son stabil sürücü bu oldu daha da güncellemiyorum.

Aynı sürümde birkaç ay kullandım sonrasında Windows veya başka bir ugulama güncelleme getiriyor: Ekran kartıyla uyuşmaması sebebiyle güncelliyorsun yine kapım bu hataya çıkıyor.

Aynı sürümde birkaç ay kullandım sonrasında Windows veya başka bir uyulama güncelleme getiriyor: Ekran kartıyla uyuşmaması sebebiyle güncelliyorsun yine kapım bu hataya çıkıyor.
"Windows veya başka bir uyulama güncelleme getiriyor" derken Windows Update'i de kastettiniz mi? Sorma sebebim cihazıma Update gelmesi onu indirmem ama kuramamam. Yüklenme kısmında hata veriyor.

"Windows veya başka bir uyulama güncelleme getiriyor" derken Windows Update'i de kastettiniz mi? Sorma sebebim cihazıma Update gelmesi onu indirmem ama kuramamam. Yüklenme kısmında hata veriyor.

Update'i kastettim. Sistem için sakıncası yoksa boş ver hiç güncelleme Windows'u. Güncelleme gelince korkar olduk, gelen başka şeyi bozuyor.

21.2.3e döndüm şimdilik sıkıntı yok gibi ama gün içinde ve ya yarın anlarız.
Sorun devam ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı