Çözüldü "Sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blackman16

Centipat
Katılım
15 Nisan 2020
Mesajlar
126
Merhabalar, 1 gün önce başlıkta da yazdığı gibi bir hata almıştım film izlerken WHQL sürümü kuruluydu. Ben de en son gelen güncelleme hangisiyse onu yapayım dedim 1 gün sonra tekrar aynı hatayı aldım fakat 20-30 saniye sonra farklı bir hata aldım ekran kartı sürücüsü düzgün yüklenemedi tarzı bir hataydı. Yine tekrar 10-15 saniye sonra farklı bir hata aldım bu sefer de "AMD crash Defender ekran sürücünüzle ilgili bir sorun tespit etti. Bir sistem çökmesini veya takılmasını önlemek için ekran kartı sürücüsü artık azaltılmış işlevsellikle güvenli modda çalışıyor. Grafik donanımı hızlandırmanızı geri yüklemek için sistemi yeniden başlatın." aynı boyle hata aldım ne yapmalıyım?

5700XT Nitro +
3600X
16 GB RAM.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hiracan09

Centipat
Katılım
15 Aralık 2020
Mesajlar
30
Bir programdan geliyorsa bu hata programı güncellemeyi dene eğer bilgisayarın kendisinden geliyorsa hata illa bir şey var demektir ama sanırım senin ekran sürücünde bir sıkıntı var sürücünü güncellemeyi dene eğer hata devam ederse bence bir bakıma sok bilgisayarı ben böyle şeylerden pek anlamam ama dediğim şeylerin faydası dokunabilir.
 

StrongCege

Centipat
Katılım
27 Temmuz 2021
Mesajlar
1.298
Çözümler
8
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
KS
KS
B

blackman16

Centipat
Katılım
15 Nisan 2020
Mesajlar
126
Hocam kusura bakmayın.


Hocam attığınız linkte söylediği gibi Smart Access Memory'i aktif ettim ve 4-5 gündür herhangi bir hata almadım teşekkürler <3
 

Yeni konular

Yukarı