Sistemler için öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hakkı Özcan

Hectopat
Şimdi benim şuan kullandığım kasanın nvdia geforve 210 ekran kartı 3gb rami var.
Anakartımda 80-90 liralık bir anakart tam bilmiyorum. Harddiskimde son derece yetersiz olduğu için sistemi yükseltmek istiyorum fakat sorun şu; yeni telefon aldığım için elimde 1.000 liralık bir bütçe var bu bütçeyle hangi parçaları değiştirmeliyim?
1 ay sonra bu bütçeye 500 lira daha ekleyebilirim sizce ne yapmalıyım.
Son oyunları oynatacak bir sistme ihtiyacım var.

1000 Tl'ye son oyunları oynatacak sistem almak zor. Bekleyin 1 ay daha bütçeyi arttırdığınızda konu açın.

Arkadaşlar ben eski sistemi yükseltmek istiyorum, 1000 liralık sistemden bişey olmayacağını biliyorum şuanki pcme hd7950 ve 8gb 1866mhz ram taksam olur mu mesela bunu söyleyin bana

Anakartın ddr3 remleri destekliyorsa takabilirsin.Anakart için yazdığın fiyat pek olmiyacağını gösteriyor :D.Ekran kartınada gelince takarsın ama psu yani güç kaynağı yetmesse ekran kartı'nı kullanamassın.En az kasanda 500 w psu olmalıdır.Ayrıca işlemcin nedir?Amd tarafında en az fx4100 intel'de ise i3 olması lazım.Çünkü işlemcin iyi olmassa ekran kartından performans alamassın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mert teşekkür ederim ama bu şekilde çok zora girecek gibi ben en iyisi tofaşa ferrari motoru takmayım. 1000 liralık bütçeme bir 1000 lira daha ekleyim sonra sistemi toplayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı