Site hackleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hackleme derken cökertme yapmak mi istiyorsunuz yoksa siteyi ele gecirmek mi? :)

Hacklemek istediginiz sitenin yöneticisine e-posta yazin. FTP ve database giris ve sifrelerine ihtiyaciniz oldugunu söyleyin. Bu bilgileri aldiktan sonra tekrar yazin, detayli anlatacagim.

Sevgiler :)

Bunu nasıl yedireceğiz ki? Yönetici o kadar aptal olamaz!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kali linux indirin ve deneme sitelerinde SQL hackleyerek işe başlayın. İlk önce işleyişi anlayın sonrasına siz kendiniz hakim olursunuz.
Tamam deneyeceğim hocam sağ olun :)
@Silinen üye Aptalini bulana kadar degisik sitelerde deneyin. Belki birisi o kadar aptaldir.
Yeni açılmış siteler olabilir.
Kali linux indirin ve deneme sitelerinde SQL hackleyerek işe başlayın. İlk önce işleyişi anlayın sonrasına siz kendiniz hakim olursunuz.
Hocam bununla YouTube kanalı da hackleyebilirmiyiz ? (Direkt ele geçirme)

Hocam bununla YouTube kanalı da hackleyebilirmiyiz ?

Hayır. Oltalama ve BruteForce tekniği dışında hackleme yapamazsınız. Hack kavramı artık çok değişti sistemler güvenli kullanıcılar bilinçsiz. Ancak kendinizi çok geliştirdiğiniz zaman "hiç bir site güvenli değildir" prensibi ile davranabilirsiniz fakat ilk aşamada bu imkansız. Yaşınızın da küçük olduğunu düşünüyorum. Bu iş lamerlikle başlar ve biter. Gerçekten hacker olmak istiyorsan yazılım bileceksin işleyişi öğreneceksin. Bunları kendim hacker veya çok bilgili olduğumdan değil küçük yaşta benim de hevesim olduğu için yazıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı