Site içerisinde çıkmayan çöp suyu lekesi

gargantua

Hectopat
Sitedeki birisi, çöpü dışarı çıkarırken fena şekilde suyunu akıtmış. Zemin katta bariz şekilde belli oluyor, 2-3 defa ıslak vileda yaptım ve kuruyunca yine aynı manzara karşımdaydı. Çıkmadı lekeler. En sonra belki Cif bir şeyler yapar diye, şu Bim'de satılan cif benzeri şeyi döküp ve yayıp beklettim. Sonra tekrar viledaladım, yine çıkmadı. Çıldırmak üzereyim. Yok mudur bundan kurtulma yolu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lekenin nasıl çıkacağından çok insanların bu hususta nasıl eğitileceği önemli. Çöpü su akıtıyor öyle çıkarıyor, hadi çıkardın apartmanı o şekilde niye bırakıyorsun. Ailemin evinde çöp bacası var bu tür sorunlar hiç olmuyor hali ile. Ordan aşağı sallıyorsun çöpleri :) Burda ise benzer sorunları sürekli yaşıyoruz. Her zaman diyorum akıl şey değil ki millete sokasın.

Not: Bu arada durulamadan temizlik malzemelerini birbirlerine karıştırmayın. Temizlik yapayım derken, bütün apartmanı komple "temizlemeyin" :)

Lekenin nasıl çıkacağından çok insanların bu hususta nasıl eğitileceği önemli. Çöpü su akıtıyor öyle çıkarıyor, hadi çıkardın apartmanı o şekilde niye bırakıyorsun. Ailemin evinde çöp bacası var bu tür sorunlar hiç olmuyor hali ile. Ordan aşağı sallıyorsun çöpleri :) Burda ise benzer sorunları sürekli yaşıyoruz. Her zaman diyorum akıl şey değil ki millete sokasın.

Not: Bu arada durulamadan temizlik malzemelerini birbirlerine karıştırmayın. Temizlik yapayım derken, bütün apartmanı komple "temizlemeyin" :)
Yaşa, toplum eğitimi önemli bir şey. Şimdi ben bakıyorum, bilmem kaç defadır ıslak vileda yaptım başka şeyler yaptım, ama çıkmıyor. Aynı leke, orada duruyor. Yarın öbür gün, "Bu yönetici ne halt ediyor" diyecekler. Böylesi bir durum. 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı