Site nasıl tasarlanır?

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Site tasarlamak istiyorum ama programlama ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum. Yaşım 15. Nereden, hangi dilden başlamalıyım? İnternette araştırdım ama pek bir şey anlamadım. O yüzden buraya sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu konuları pek anlamadığım için biraz daha basit olarak anlatabilir misiniz?
Çoğu kişi HTML öğren demiş, internetten videolarına mı bakayım? HTML öğrendikten sonra nasıl yapacağım?
Site tasarlama derken hazır temaları kullanıp düzenleyebilirsin. 0'dan yapmak istiyorsan onu bilmiyorum.
Hocam biraz daha açar mısınız hazır tema işini?

Ben bu konuları pek anlamadığım için biraz daha basit olarak anlatabilir misiniz?
Çoğu kişi HTML öğren demiş, internetten videolarına mı bakayım? HTML öğrendikten sonra nasıl yapacağım?

HTML hayatında görebileceğin aktif olan en basit dil diyebilirim. Python'dan bile basit. Udemy'den kurslara bakabilirsin.

Sadece Html yetmez videolar ile anlıyorsan öğren öğrendiğin kodları Html emulatörlerinde dene işlevini görmüş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı