Siteden alışveriş yaptıktan sonra canlı desteğe ulaşamıyorum

lattecafE'

Kilopat
Daha fazla  
Bir web Sitesinden alışveriş yaptım ve hala aldığım şey geri dönmedi. Sitenin kendisi veriyor o yüzden siteyle alakalı bir şey şu anda canlı destek bekliyorum saat 10 canlı destek yazıyor. Eğer geri dönüş yapmazlarsa neler yapabilirim yardımcı olabilecek var mı? Bu konu hakkında bilgili olan.

Son düzenleyen: Moderatör:
1656837762487.png

Googleye yazınca bile çıkmayan bir siteyi nasıl buldunuz hocam? İçimden geçmiş olsun demek geliyor ama siz şansınızı deneyin.

Eki Görüntüle 1439446
Googleye yazınca bile çıkmayan bir siteyi nasıl buldunuz hocam? İçimden geçmiş olsun demek geliyor ama siz şansınızı deneyin.
“Yine de şu sorguyu ara“ butonuna tıklarsan çıkıyor.
Müşteri hizmetlerini ara eğer varsa. Canlı konuşma ise pazar günü olduğundan dolayı kapalı olabilir.

“Yine de şu sorguyu ara“ butonuna tıklarsan çıkıyor.
Müşteri hizmetlerini ara eğer varsa. Canlı konuşma ise pazar günü olduğundan dolayı kapalı olabilir.
Aa evet doğru diyorsunuz pazar günleri genellikle aktif olmayanlar var.Telefon numarasını aradım fakat mesaj bırakılabiliyor sadece meşgul gibi bir şey diyordu.

Aa evet doğru diyorsunuz pazar günleri genellikle aktif olmayanlar var.Telefon numarasını aradım fakat mesaj bırakılabiliyor sadece meşgul gibi bir şey diyordu.
Gene ulaşamazsam bi soğuk bardağı dikiyim kafama.

Online alışverişten pek anlamam ama bankayı arayıp ödeme iptal etme gibi bir imkan varsa (dediğim gibi anlamam ben bunlardan) bence geri çek.

Gene ulaşamazsam bi soğuk bardağı dikiyim kafama.
Kaç tl ödedin ayıptır sorması.

Beypazarı daha iyi gider btw

Online alışverişten pek anlamam ama bankayı arayıp ödeme iptal etme gibi bir imkan varsa (dediğim gibi anlamam ben bunlardan) bence geri çek.

Kaç tl ödedin ayıptır sorması.

Beypazarı daha iyi gider btw
Yani uğraşılcak kadar bir para değil kimine göre de bana göre öyle 260 TL ama uğraşamıcam galiba çünkü fazla yapmacık bir site duruyor

Geri
Yukarı