Sitelerde Memory Clock 6008MHz yazıyor bende 3000MHz kullanılıyor?

birazvodka

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi bayramlar. Ekran kartımı alalı 45 gün oldu. Ekran kartım OC edition olduğunu biliyorum MSI afterburnerdende kısık kısık arttırma yapıyordum aldığımdan beri. Core Clock 1531 olduğunu ve Memory Clock ise 3000MHz küsür olarak biliyordum fakat satış sitelerinde gözüme çarptı Memory Clock 6008MHz yazıyor. Oyun oynarken arkada MSI Afterburner açık oluyor arada bakıyorum ve Memory Clock'un maksimum çıktığı seviye 3000MHz küsür. Ben mi yanlış biliyorum yoksa Memory Clockda arada 3 bin MHz eksiklik mi var?

Bellek Hızı O.C: 6008MHz
Çekirdek Hızı O.C: 1531MHz

Bellek hızının ben oyun oynarken maksimum çıktığı seviye 3000 küsür MHz.

Arkadaşlar merhaba iyi bayramlar. Ekran kartımı alalı 45 gün oldu. Ekran kartım OC Edition olduğunu biliyorum MSI Afterburner'den de kısık kısık arttırma yapıyordum aldığımdan beri. Core clock 1531 olduğunu ve Memory clock ise 3000MHz küsur olarak biliyordum fakat satış sitelerinde gözüme çarptı Memory clock 6008MHz yazıyor. Oyun oynarken arkada MSI Afterburner açık oluyor arada bakıyorum ve Memory Clock'un maksimum çıktığı seviye 3000MHz küsur. Ben mi yanlış biliyorum yoksa Memory clockda arada 3 bin MHz eksiklik mi var?

bellek hızı O.C: 6008MHz.
çekirdek hızı O.C: 1531MHz.

Bellek hızının ben oyun oynarken maksimum çıktığı seviye 3000 küsur MHz.

Bellek hızını 2 ile çarpmalısın örneğin benim 1660S 7001 gözüküyor ama 2 ile çarparsam 14002 :) kısaca sorun yok.

Geri
Yukarı