Sitelerden bedavaya alınan keyler Steam'e zarar verir mi?

Herhangi bir siteden bedavaya alınan oyun kodundan Steam'e zarar gelir mi?
Vermez ama güvenmeyin kesin virüs veya dalga konusu şeyler vardır paranızı biriktirip alın eğer paranız yoksa korsan indirip emeği bozmayın. Tabi single player ise para biriktirene kadar vede sistemi oyun çalışıyormu diye kontrol etmek için korsan indirebilirsiniz. "Satın almak"! şartıyla.

Vermez. Bir çok oyun kodu aldım zaten ben o şekilde. Yapman gereken tek şey Steam'e kodu girmek oluyor. Nasıl zararı olabilir ki? Reddit'i takip edin. Bulursunuz oralarda. Emailinize kod geliyor. Bir şey indirmek gibi bir olay yok ki virüs bulaşsın. Reddit zaten kötü içerikli bir şey paylaşmıyor. Oradan bir çok saçma sapan oyunun kodlarını bulabilirsin.

Bu arada, cidden saçma sapan. İki boyutlu oluyorlar genelde ve 500 MB'ı geçen oyun çok az bulunuyor.

Vermez. Bir çok oyun kodu aldım zaten ben o şekilde. Yapman gereken tek şey Steam'e kodu girmek oluyor. Nasıl zararı olabilir ki? Reddit'i takip edin. Bulursunuz oralarda. Emailinize kod geliyor. Bir şey indirmek gibi bir olay yok ki virüs bulaşsın. Reddit zaten kötü içerikli bir şey paylaşmıyor. Oradan bir çok saçma sapan oyunun kodlarını bulabilirsin.

Bu arada, cidden saçma sapan. İki boyutlu oluyorlar genelde ve 500 MB'ı geçen oyun çok az bulunuyor.
Lafın gelişi dijital olduğunu biliyorum vede değmez onları indirmeye.

Vermez.

Arada bir HumbleBundle adlı site zaman zaman bazı oyunları bedavaya veriyor. Ben aldım 3-4 tane herhangi bir zarar görmedim. Ama bazı siteler var steamda şu kadar oyun bedava falan filan diye haberler gördüm bence bu siteler sıkıntılı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı