Sitelerden Minecraft Premium almak güvenli mi?

Zoilist

Decapat
Daha fazla  
Ben çekilişten MC pre kazandım ama bazı kişiler sitelerden almak güvenli değil diyor ama YouTuber'ler öneriyor. Acaba güvenli mi?

Güvenilir değil. Verilen hesaplar çalıntı oluyor genelde. En güvenilir denilen sitelerde bile durum bu şekilde. Güvenilir bir şekilde almak istiyorsanız Minecraft'ın kendi sitesinden almanız gerekiyor.

Güvenilir değil. Verilen hesaplar çalıntı oluyor genelde. En güvenilir denilen sitelerde bile durum bu şekilde. Güvenilir bir şekilde almak istiyorsanız Minecraft'ın kendi sitesinden almanız gerekiyor.

Çok pahalı o yüzden almıyorum ama bir şey olmaz değil mi?

Ben çekilişten MC pre kazandım ama bazı kişiler sitelerden almak güvenli değil diyor ama YouTuber'ler öneriyor. Acaba güvenli mi?
Çekilişten kazandıysanız neden siteden almak güvenli diye soruyorsunuz anlamadım ama güvenilir değil. 2-3 ay sonra patlayan hesaplar yani. YouTuber'lara bir site gidip ''Kardeş, ben senin harçlığını IBAN adresine yollayacağım sen bir reklam versene.'' diye reklam yaptırıyor o yüzden öneriyorlar, yoksa zaten legal bir şey değil.

Çok pahalı o yüzden almıyorum ama bi' şey olmaz değil mi?
Bedavaya geliyorsa almanızda bir sakınca görmüyorum ben. Sadece böyle sitelere para vermek mantıklı değil. En güvenilir bilinen sitelerde bir defaya mahsus hesap değişimi hakkı oluyor. Hesap değişimi yaptıktan sonra ürünlerin arkasında durmuyorlar bile.

Türkiyede satışını yapan bazı siteler var fakat çoğu tokatçı. Arkadaşım Mailli hesap satın almıştı, Mailsiz verdiler. Şikayet var sitesinde şikayet yazdı ondan sonra WhatsApp Desteklerinden yardım istedi konuyla alakalı adamların verdiği cevap "Şikayet vardaki şikayeti kaldırmadan destek veremiyoruz" oldu. Alacaksan plati.ru'dan al fakat dikkat et ordada dolandırılma ihtimalin var.

Hangi siteden aldığınıza dikkat edin arkadaşlar, yoksa benim gibi kazıklanırsınız. :D
Ekran Görüntüsü (49).png

Geri
Yukarı