Sitenin belli bir kısmını yeni pencerede açmak

Xarch

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhabalar. Online eğitim için kullandığım BBB adlı platformda mesajları okurken sıkıntı yaşıyorum. Dersi izlemek için görüntüyü tam ekran yaptığımda sohbet bölümüne yazılanları göremiyorum. Anlık sorulara kısa cevaplar verildiği için çoğu zaman içeriği kaçırıyorum. 2. monitörüm var bu yüzden sohbeti yeni pencerede açabilirsem işimi görebilir. Ama platformda böyle bir özellik yok. Acaba sitenin sadece belli bir bölümünü yeni pencerede açabileceğim bir uzantı ya da program var mı?

Bunun için bir program, uzantı var mı bilmiyorum ama sayfayı yeni pencerede açıp sayfayı da istediğiniz gibi boyutlandırıp sayfayı da odaklanmak istediğiniz yere kaydırabilirsiniz.

2. monitör de chat kısmını yakınlaştırsan olmaz mı?
Görüntüyü yineleyip yakınlaştırmayı kastediyorsan iki ekranda da olacağı için düzgün çalışmıyor.
Bunun için bir program, uzantı var mı bilmiyorum ama sayfayı yeni pencerede açıp sayfayı da istediğiniz gibi boyutlandırıp sayfayı da odaklanmak istediğiniz yere kaydırabilirsiniz.

Aynı dersi iki farklı pencerede açamıyorum. Bağlantı üzerinden şifrelendiği için diğer pencerede sınıftan atıyor.

Geri
Yukarı