Siteye nasıl önlem alabilirim?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar bir sitede olması gereken tüm önlemleri almak istiyorum. Yani sitenin patlamamasını, kullanıcı veya direkt sitenin bilgilerinin çalınmamasını ve bunun gibi önlemleri nasıl alabilirim?

Arkadaşlar bir sitede olması gereken tüm önlemleri almak istiyorum. Yani sitenin patlamamasını, kullanıcı veya direkt sitenin bilgilerinin çalınmamasını ve bunun gibi önlemleri nasıl alabilirim?

Site eğer ki kişisel bilgileri, fotoğrafları içeren bir site olacaksa kesinlikle profesyonel destek al derim.

Bionluk üzerinde yazılımcılar ile konuşup belli ücret karşılığı güvenlik açıkların kapatabiliyorsunuz.
Site eğer ki kişisel bilgileri, fotoğrafları içeren bir site olacaksa kesinlikle profesyonel destek al derim.
Hocam kendim ne yaparak önlem alabilirim? Daha çok bu sitenin patlamamasını istiyorum.

Hocam kendim ne yaparak önlem alabilirim? Daha çok bu sitenin patlamamasını istiyorum.
Normal şartlarda olsa anlayabilirim fakat kendi başınıza yapmak istemeniz biraz şüphe uyandırdı açıkçası. Umarım panellerle uğraşmıyorsunuzdur.

Bu soruyu cevaplayabilmek için:
  • Site ne sitesi?
  • Hangi sektörde iş yapıyor?
  • Hangi sunucuda barınıyor, Windows veya Linux?
  • Patlama derken neyi kastediyorsunuz?
Gibisinden bir sürü bilgiye ihtiyacımız var. Moderasyon yerinde olsam bu kadar açıklamadan yoksun bir konuyu onaylamazdım, biraz detay yav.

Yeni konular

Geri
Yukarı