Siteye reklam ekleme

Arkarkadaşlar bir site yaptım ve Google adsense ile bağladım meliksahyildiz. ML bunun indexlerini vs. fillezilla ile yükledim ancak Google'da HTML kodu veriyor. Bunu nasıl siteme dosyalara zarar vermeden eklerim?

<head>
</head> komutları arasına Google doğrulamayı eklemelisin. Ama zaten bunu yaptım ben reklam ekleyeceğim diyorsan reklam oluşturup kodu al ve sitenin neresine eklemek istiyorsan o kısıma yapıştır.

Hocam bende şöyle bir dosya var şu an. İndir Yapım Aşamasında rar buna nasıl eklerim onu anlamadım.
Reklamı nereye eklemek istiyorsanız yani scripti. Onu yerleştirmek istediğiniz divin üstüne altına yerleştirebilirsiniz.

Screenshot_1.png

@meliksahyildiz654 Tabi eklemek isterim, head etiketleri aranızda adsensenin size verdiği kod da olsun ki çalışsın. Tabi farklı yol ile başvuru yaptıysan o zaman galiba gerekmiyor.

Vallahi aynı şeyler. Ben farklı code editörü kullandığım için sana farklı gelmiş olabilie. Gönlün nereye eklemek istiyorsa.

@meliksahyildiz654 tabi eklemek isterim, head etiketleri aranızda adsensenin size verdiği kod da olsun ki çalışsın. Tabi farklı yol ile başvuru yaptıysan o zaman galiba gerekmiyor.

Vallahi aynı şeyler. Ben farklı code editörü kullandığım için sana farklı gelmiş olabilie. Gönlün nereye eklemek istiyorsa.

Hocam bu var bende.Biraz Yeniyim Kusuruma bakmayın

1596304090733.png

@meliksahyildiz654 tabi eklemek isterim, head etiketleri aranızda adsensenin size verdiği kod da olsun ki çalışsın. Tabi farklı yol ile başvuru yaptıysan o zaman galiba gerekmiyor.

Hocam editör programınızın ismi nedir ben wepden yaotım oda etkili olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı