Sivasspor - Galatasaray maçındaki skandal hatalar

Faruk28

Hectopat
Makaleler
2
17:00'da başlayan Sivasspor - Galatasaray maçı skandal hakem hataları ile Sivasspor'u katletmiştir. Birkaç hafta önce lig temiz değil diyen Erdem Timur ortada yok, gören duyan var ise haber versin. İkinci twitter gönderisinde hakeme dikkatlı bakın olayı görüp arkasını dönen futbol katilidir kendisi. #SivastaKaraGece

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ttttt.jpg

yyyyy.jpg

Yazıklar olsun böyle yönetime sonra lige topçu getiremiyoruz. Ligde para yok diye zırlarlar.

Yüzsüz olan sensin, Nelssonun verilmeyen penaltısını atsaydın ve azıcık kuraldan anlasaydın buraya bunu yazmazdım. Siz ağlamaya devam, bizde şampiyonluğaa.

Bayağıdır maç izlemiyordum, lig zaten beter haldeydi şimdi daha da beter hale gelmiş. İyi ki izlemiyorum çok fazla, kanser olurdum yoksa.

17:00'da başlayan sivasspor - Galatasaray maçı skandal hakem hataları ile Sivasspor'u katletmiştir. Birkaç hafta önce lig temiz değil diyen erdem Timur ortada yok, gören duyan var ise haber versin. İkinci Twitter gönderisinde hakeme dikkatlı bakın olayı görüp arkasını dönen futbol katilidir kendisi. #sivastakaragece

Yazıklar olsun böyle yönetime sonra lige topçu getiremiyoruz. Ligde para yok diye zırlarlar.

Kırmızı kart olmama sebebi büyük ihtimal o kadar alçaktan kafa yapmasıdır. Diğer pozisyonda ise belli bir ofsayt var yapmaın hocam yapmayın Türk kulübü diğer Türk kulübüne iftira atmasın.

Kırmızı kart olmama sebebi büyük ihtimal o kadar alçaktan kafa yapmasıdır. Diğer pozisyonda ise belli bir ofsayt var yapmaın hocam yapmayın Türk kulübü diğer Türk kulübüne iftira atmasın.

Hocam tüm yorumcular, tüm taraftar toplulukları, tüm sunucular kırmızı ve gol diyor siz böyle dediğinizde doğru olmuyor maalesef. Komik olmayın bu kadar.

Tüm İstanbul takımları aynı. Biri kazanıyor diğer ikisi ağlıyor. Hep aynı seneryo. 3'ünüzün ve Trabzon'un aldığı desteği hiç Anadolu almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı