Sıvı Metal Önerisi

Linus laptoplara uygulanış şeklini gösterirken taşarsa nasıl silineceğini göstermişti. Eğer dikkatli yapılırsa yararlı olabilir.
Ben o videodan bahsetmiyorum ama anakarta gömülü 1050 Ti videosunda önermediğinden bahsediyordu ve bozulan işlemcinin içini gösteriyordu. Dediğiniz videoyu ilk defa duyuyorum.

Ben o videodan bahsetmiyorum ama anakarta gömülü 1050 Ti videosunda önermediğinden bahsediyordu ve bozulan işlemcinin içini gösteriyordu. Dediğiniz videoyu ilk defa duyuyorum.
Ben de silinebileceğinden bahsediyorum. Yani dikkatli yapılıp başka bir parçanın üzerinde kalmaması gerekiyor. Büyük ihtimalle taşırdılar sıvı metali ve kısa devre yaptı.

stevesm1221 beraberinde bunları da sipariş ettim ilgini çekebilir.
20200525_143446.jpg

stevesm1221 beraberinde bunları da sipariş ettim ilgini çekebilir.Eki Görüntüle 573095
Teşekkür ederim hocam. En sağdaki işlemci heatsink kapağını yapıştırmak için ısıya dayanıklı silikon anladığım kadarıyla. Ben de Thermal Grizzly olanı almayı düşünüyorum sıvı metal olarak, diğer markayı hiç duymadım.

Teşekkür ederim hocam. En sağdaki işlemci heatsink kapağını yapıştırmak için ısıya dayanıklı silikon anladığım kadarıyla. Ben de Thermal Grizzly olanı almayı düşünüyorum sıvı metal olarak, diğer markayı hiç duymadım.
Rica ederim, evet 180 santigirata kadar dayanıklı silikon, bende Thermal grizzy olanı almak için diğerini paketledim geri gönderiyorum.

Ürünleri hangi siteden ve satıcıdan aldınız?
amazon.de üzerinden aldım

ve unutmadan

Thermal Grizzly Applikatoren für: Amazon.de: Computer & Zubehör

amazon.de üzerinden aldım

ve unutmadan

Thermal Grizzly Applikatoren für: Amazon.de: Computer & Zubehör
Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı