Sıvı soğutmaya sivri vida takılır mı?

supremos

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 1.5 yıl önce sıvı soğutma aldım ama kasama sığmadıgı için kullanmamıştım hiç şimdi yeni bir kasa aldıgım için kullanacağım ama civataları kayıp.
Resimde olan yerlere cıvata takmam gerekiyor.

1656763456859.png

1656763478330.png

Ama sıvı soğutucuyu alırken gönderilen civataları kaybettim maalesef, bende evde bu civatalardan buldum.

1656763536178.png

Takmam gereken yerlere oturuyorlar ama ucları sivri oldugu için bana bir sıkıntı çıkartır mı? Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Merhaba yaklaşık 1.5 yıl önce sıvı soğutma aldım ama kasama sığmadıgı için kullanmamıştım hiç şimdi yeni bir kasa aldıgım için kullanacağım ama civataları kayıp.
Resimde olan yerlere cıvata takmam gerekiyor.

Eki Görüntüle 1438599

Eki Görüntüle 1438600

Ama sıvı soğutucuyu alırken gönderilen civataları kaybettim maalesef, bende evde bu civatalardan buldum.

Eki Görüntüle 1438602

Takmam gereken yerlere oturuyorlar ama ucları sivri oldugu için bana bir sıkıntı çıkartır mı? Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Sivri ve uzun vida takmayın nalbura gidin uygun vida vardır.
Sivri ve uzun vida nazik olan aleminyumu deler ve sıvı soğutma pert olur.

O vidalardan vermezler nalburları dolaşıp vida arayacaksınız bulamazsanız büyük nalburlar var yapı market olarak geçiyor tekzen, koçtaş gibi o tarz yerlere bakacaksınız mutlaka bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı