Sivilce kalıntıları nasıl geçer?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar yaşım 15 yüzümde hele ki yanaklarımda ve burnumda biraz da alnımda sivilce kalıntıları ve siyah noktalar var. Bunları nasıl bitirebilirim? Çıkmasını değil çıkmasını engellemeyi başarıyorum bana eskiden kazıdığım ve izi kalan şeyleri bitirmem lazım. Nasıl yapacağım? Siyah noktalar için buhar işlemine gitmiştim berberde fakat buhara dayanamıştım 2 yıl önce. Tekrar deneyim mi güzellik merkezinde? Ne kullanmam lazım izler için? Herhangi bir yağ veya kan yolu ile giderilebiliyor diye biliyorum fakat ilaçtan da korkuyorum sonuçta ilaç bu. Ne yapmam lazım? Yüzün yağlı mı diye sorarsanız evet yağlı ve yüzümü okulda her tenefüs unutmazsam yıkarım ve her gün sabah ve akşam gül suyu ile temizlerim ve uyumadan önce Sidex diye bir krem kullanırım onu yüzüme sürerim akşam uyumadan önce ve sabah kalkınca aktif sivilcelerim gider izleri bazen gider bazen kalır ama aktif sivilceler için iyi geliyor bu. Nivea'nın çok kremini kullandım nemlendirici mi dersiniz sivilce kremimi dersiniz taneli tanesiz ruj gibi olan falan filan her şeyi biraz biraz denedim yaradı aktif sivilceler için fakat izi kalan kalıntıları bitirmek istiyorum. Yüzüm düzgün temiz olsun istiyorum. Ne yapmam lazım? Hastaneden bir randevu almam gerekiyorsa bölümüde yazmanızı isterim hastane işlerini eskiden ailem hallettiği için pek bilgim yok. Yanağım şu şekilde;

1664916411895.png

Geri
Yukarı