Sivilce nasıl geçer?

m3sut

Centipat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yüzümde çok fazla sivilce çıkıyor kaşımın üstüne bile çıkmaya başladı herhangi bir krem önerir mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok az beklersen seni 10 numara aydınalatacağım :)

Şu elimde görmüş olduğunuz krem, dünyanın bütün meşhurları, İngiltere kralı,rahmetli baskan Kennedy, taçsız kral Pele,Backenbauer,kaleci Mayer,Madyakomonachi,biricik Bardo, Fenerbahçeli Cemil şöhretini bu kreme borçludur.

Kullanımı: Sivilce çıkmak üzereyken üzerini kapatacak şekilde sürüyorsunuz. Sivilcenin erken kurumasını sağlıyor. Ayrıyetten, sivilcelerinle oynayıp patlattıysan eğer Furacin ile deri onarımını çabuklaştırabilirsin ancak sıktığın yerde hala irin kalmışsa Fucidin (Aynı işlev fakat antibiyotikli) tavsiye ederim. Elbette bunları bir uzman kontrolünde kullanman senin faydana olacaktır. Derinin bu merhem ve jele alerjisi olabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_20200211_190255.jpg
    IMG_20200211_190255.jpg
    534,7 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Merhabalar sivilceler çok ise erkenden cildiyeye gidip tedaviye başlamanızı öneririm . 6 ay kadar sivilce ilacı kullanırsanız geçer . Karaciğere etki ettiği için doktor gözetimi altında aylık kan vererek kullanmanız gerekir . Durum ciddi değilse krem ile geçebilir .

Sağlıklı beslen, büyük ihtimal şeker,ekmek,cips veya çikolata tarzı şeyler tüketiyorsun bunları bırak sağlıklı beslen krem falan sürmene gerek yok sivilceler gidecektir.

Ayrıca bol su iç. :)

Çok az beklersen seni 10 numara aydınalatacağım :)

Şu elimde görmüş olduğunuz krem, dünyanın bütün meşhurları, İngiltere kralı,rahmetli baskan Kennedy, taçsız kral Pele,Backenbauer,kaleci Mayer,Madyakomonachi,biricik Bardo, Fenerbahçeli Cemil şöhretini bu kreme borçludur.

Kullanımı: Sivilce çıkmak üzereyken üzerini kapatacak şekilde sürüyorsunuz. Sivilcenin erken kurumasını sağlıyor. Ayrıyetten, sivilcelerinle oynayıp patlattıysan eğer Furacin ile deri onarımını çabuklaştırabilirsin ancak sıktığın yerde hala irin kalmışsa Fucidin (Aynı işlev fakat antibiyotikli) tavsiye ederim. Elbette bunları bir uzman kontrolünde kullanman senin faydana olacaktır. Derinin bu merhem ve jele alerjisi olabilir.
Satın alabileceğim bi link var
Merhabalar sivilceler çok ise erkenden cildiyeye gidip tedaviye başlamanızı öneririm . 6 ay kadar sivilce ilacı kullanırsanız geçer . Karaciğere etki ettiği için doktor gözetimi altında aylık kan vererek kullanmanız gerekir . Durum ciddi değilse krem ile geçebilir .
Doktor gitmek pek aklıma yatmadı çunku o kadar fazla yok KREM ile halledebileceğimi Düşünüyorum önerdiğiniz bi krem var mı
Yaş kaç? Ergenlik dönemi ise normaldir kişisel temizlik ve bakımına dikkat etmelisin onun dışında ergenlik çağında çıkar. Zamanla geçer, yüzünüzle bu sebeple oynamayın iz kalmasın, dağılmasın.
16 yaşındayım 5 aydır falan çıkmaya başladı sivilceler bazı insanları göruyorum çok fazla Sivilce oyle olmasan diye önlem almak istiyorum

Son düzenleme:
Ergenlik dönemlerimde alın bölgemde bende de baya bi' çıkmıştı. Ben bu yöntemle geçirmeyi başardım, umarım sende de etkili olur.

1 Şişe Maden Suyu
1 Adet Limon

Bir kavanoz içerisine sodamızı boşaltıyoruz ve içine limonu sıkıp, buzdolabına atıyoruz. Akşam uyumadan önce pamuk ya da peçete yardımıyla sivilceli bölgemize nazik ve oval hareketlerle sürüyoruz. Tabi sürmeden önce yüzümüzün temiz olduğundan emin olmak için yüzümüzü suyla yıkıyoruz.

Bol şans.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı