Six Siege Opetator Edition vs. Valhalla vs. Cyberpunk 2077

Jan Valjan

Picopat
Katılım
7 Eylül 2021
Mesajlar
163
Screenshot (10).png


Arkadaşlar benim Steam'de zaten R6 var. Fakat bu pakette karakter sayisi daha fazla ve 60 TL'lik kuponla 38 TL'ye denk geliyor. Sizce hangisi alinmali?
 

kino

Megapat
Katılım
28 Nisan 2020
Mesajlar
14.880
Makaleler
31
Çözümler
54
CP77 şansı hak ediyor derim. Son haliyle bile oynanışı oldukça keyifli kötü yanları çok konuşulsa da iyi yanları sayılmayacak kadar çok. Güzel ana hikaye, özgün ve bol yan görevler tatmin edecektir. İleride gelecek ücretsiz DLC'leri de eklersek iyi bir yatırım olur.

AC Valhalla bildiğimiz Valhalla her zaman indirimden toplanır.
 

Özgür Kara

Centipat
Katılım
17 Ocak 2020
Mesajlar
301
Çözümler
1
Cyberpunk kesinlikle vereceğin parayı fazlasıyla hak edecektir. Son güncellemeler ile oyun baya bir toparladı, fakat yinede bir iki tane büyük güncellemeye ihtiyacı var gibi duruyor. Ücretsiz DLC’ler yakında gelmeye başlar ve buna ek olarak oyunun Türkçe desteği var.
 

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Katılım
4 Mart 2015
Mesajlar
2.793
Makaleler
6
Çözümler
55
Yer
Bursa, Türkiye
Zaten hesabı bulunan online bir oyuna tekrar para verme düşüncesi bence gereksiz. Operator Edition versiyonu bile olsa hem yeni Ubisoft hesabı açmanız gerekecek hem de silahlarınızda kaplama ve uğurluk olmayacak.

Hikaye oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız tercihinizi Valhalla veya Cyberpunk 2077 olarak değerlendirin derim. Tavsiye vermem gerekirse, Valhalla'yı tercih ederim.
 
Yukarı