Çözüldü Six Siege Simgesi Dünyayla Değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

508516

Centipat
Ubisoft Connect üzerinden dün indirdim. Bugün bilgisayarı açıp baktığımda simge böyle olmuştu. Başka herhangi bir oyunda böyle bir şeyle karşılaşmadım. İnternetten simge indirip değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• r6.PNG
    r6.PNG
    10,2 KB · Görüntüleme: 30
Çözüm
Ubisoft Connect üzerinden dün indirdim. Bugün bilgisayarı açıp baktığımda simge böyle olmuştu. Başka herhangi bir oyunda böyle bir şeyle karşılaşmadım. İnternetten simge indirip değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir oyuna sag tik basip, ozelliklere girin oradan web belgesi ve simge degistir.
Orada oyunun kurulu oldugu yere gelin.
(Diskiniz-program dosyalari-Ubisoft ve oyununuzu secin.)
Oradaki klasorlerden oyununuzun PNG'sini bulun ve tiklayin.

Tam olarak Ubisoftun dosya düzenini bilmediğim için böyle yazdım oyun dosyaları içinde olması lazım PNG'nin.
Steam'de bu olduğunda yeniden kısayol oluşturuyorduk. Ubisoft üzerinde nasıl bilmiyorum ama onu deneyebilirsin.

Bu konuyu ben de sormuştum ama bir sonuca ulaşamadım. Manuel olarak "simge değiştir" deyip "oyunun dosya konumundan" exe'sini bulup simgesini atayın benim yaptığım gibi:

Bir oyuna sag tik basip, ozelliklere girin oradan web belgesi ve simge degistir.

Tam olarak Ubisoftun dosya düzenini bilmediğim için böyle yazdım oyun dosyaları içinde olması lazım PNG'nin.

Çözüm

Evet, oldu çok teşekkür ederim.

Beyler konuyu hotlatıcam ama çözümü tam anlamıyla buldum galiba.

-oyuna sağ tıklayıp özellikler de
-web belgesi/simge deiğiştir/gözat
-açılan pencereden yerel disk C/program files(x86)/Ubisoft/Ubisoft game launcher/data/games klasörüne girin kalsörde kütüphanenizdeki oyunların simgeleri yer alıcak
-oradan rainbowun simgesine tıklayıp kopyala diyip aynı klasöre yapıştırın ve kopyanın adını değiştirin ismin ne olduğunun önemi yok istediğiniz bir şey yapa bilirsiniz ben simge yaptım
-daha sonra aç a tıklayın ordan tamam/uygula/tamam yapın
sorun düzelicektir.

Geri
Yukarı