Siyah ekran hatası

JOSEBH JR

Hectopat
Bilgisayarım son 3 aydan beridir son zamanlarda sıkılık ile olmaya başlayan bir siyah ekran sorunu yaşıyorum. Bu sorun sadece Euro Truck ve balck desert Online oynarken meydana geliyor.
Hata şu şekilde oluyor görüntü gidiyor monitöre görüntü gelmiyor ve fanlar son hızda çalışıp klavye ve mouse RGB ışıkları sönüyor.
Bu durumda reset atsam da işe yaramıyor PC'yi kapatmam gerekiyor sorun son zamanlarda sıklaşmaya başladı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım son 3 aydan beridir son zamanlarda sıkılık ile olmaya başlayan bir siyah ekran sorunu yaşıyorum. Bu sorun sadece Euro Truck ve balck desert Online oynarken meydana geliyor.
Hata şu şekilde oluyor görüntü gidiyor monitöre görüntü gelmiyor ve fanlar son hızda çalışıp klavye ve mouse RGB ışıkları sönüyor.
Bu durumda reset atsam da işe yaramıyor PC'yi kapatmam gerekiyor sorun son zamanlarda sıklaşmaya başladı...

Hardiskten olabilir tamirciye götür yaptır ya da SSD.

Hardiskten olabilir tamirciye götür yaptır ya da SSD.
bende öyle düşündüm hocam teşekkür ederim büyük ihtimalle onlardan ekran kartında felan bir sorun olsa çoğu oyunda yapar değil mi ya da daha çok yük bindiren oyunlarda oynuyorum rdr2 de bir sorun yok ve daha birçok oynadığım oyunda da sadece euro truck ve black desert online da oldu

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı