Siyah ekran hatası

Runodin

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben de siyah ekran sorunu var. İnternetteki çozumlerin hepsini denedim olmadi. Durum şöyle: PCI çalişiyor ama görüntü yok. RAM'leri vs çıkarıp taktim olmadi. BIOS flash ile guncelledim olmadi. BIOS pillini de çıkarıp taktim durum yine ayni acaba durum neden kaynaklaniyor?

Merhaba arkadaşlar ben de siyah ekran sorunu var. İnternetteki çozumlerin hepsini denedim olmadi. Durum şöyle: PCI çalişiyor ama görüntü yok. RAM'leri vs çıkarıp taktim olmadi. BIOS flash ile guncelledim olmadi. BIOS pillini de çıkarıp taktim durum yine ayni acaba durum neden kaynaklaniyor?

Bilgisayarı uzun süre boşta bırakınca ben de aynı problemi yaşıyorum bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok ancak reset atınca düzeliyor çözümünü merak ettim takipteyim.

Bilgisayar uyku modunda
Az önce bilgisayari aldigim yere goturdum fakat ekran kartsiz cunku ekran kartini bir abim hediye etmişti neyse onlar kendi kartlarini takti ve bilgisayar çalisti eleman sordum.ekran karti mi bozulmustur yada kablo mu bozuktur diye her ikiside olabilir dedi bunun uzerine hdmi kablo aldim eve geldim ekran kartini flan taktim sonuç ayni siyah ekran galiba ekran karti bozuldu..

Yeni konular

Geri
Yukarı