Siyaset Meydani Forumu Acilsin Mi?

Siyaset Meydani Forumu Acilsin mi?

• Acilsin

Oy: 11 35,5%
  • Acilmasin

Oy: 20 64,5%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Alternatif Hayat kategorisi altinda SIYASET MEYDANI forumunu cok istiyorum.

Olsa iyi olur, olmasa da olur ama olursa daha iyi olur. Yani olsun be ya...
Kirmadan kalbimizi paylasayalim her düsünceyi.

Sevgiler... :)

Edit: Gaza geldim Allahima :)

İşin içine siyaset girince birbirimizin kalbini elbette kırarız. Herkes kendi düşüncesini doğru bulacaktır. Bu yüzden kötü bir tartışma ortamı çıkabilir.
Ayrıca moderatörleri de yorabiliriz.

Alternatif Hayat kategorisi altinda SIYASET MEYDANI forumunu cok istiyorum.

Olsa iyi olur, olmasa da olur ama olursa daha iyi olur. Yani olsun be ya...
Kirmadan kalbimizi paylasayalim her düsünceyi.

Sevgiler... :)

Edit: Gaza geldim Allahima :)
Olsa senin benim gibi insanlar yani kendi düşüncesi olan, saygılı, kulaktan dolmamış varlıklar başkalarının paylaştığı düşüncelerini okur, kendi fikrini beyan eder ve geçerdi. Ama burası Türkiye. Başka bir yabancı fikre tahammülü kesinlikle olmayan, bilgisiz insan dışı varlıklarla dolu güzelim bir ülke. O varlıklar yüzünden bu güzel forumda siyaset şu an olduğundan daha fazla olsun istemiyorum. Dolar ne olur? konularında bile kavga ediyorlar ise ben korkarım cahilliklerinden.

Açılsın insanların görüşlerini öğrenmiş oluruz.

İşin içine siyaset girince birbirimizin kalbini elbette kırarız. Herkes kendi düşüncesini doğru bulacaktır. Bu yüzden kötü bir tartışma ortamı çıkabilir.
Ayrıca moderatörleri de yorabiliriz.
Yorulurken belki arada yazım yanlışlarını kaçırırlar.:D
Açılsın ama katı kuralları olsun.:like:

Açılmasına karşıyım açıkçası.

Bir kere siyaset demek karşıtlık demektir. Birisi bir tez sürecek öne diğeri antitez ile çürütmeye çalışacak ve ister istemez olaylar çığırından çıkacak. Daha önce bir çok forumda, sözlükte bu başıma geldi. Biz Türkler olarak inandığımız değerler hakkında konuşurken sağduyulu olamıyoruz. Ayrıca birisinin siyasi görüşünü öğrenmek ona karşı bir ön yargı oluşturur. Mesela normalde konuştuğunuz birisinin siyasi görüşünü öğrendikten sonra onun hakkında başka düşünürsünüz.

Hiç gerek yok bence.

Her siyaset yapan kendine göre haklı. Herkes kendi doğrusunu savunur. Saygı duymak gerekir. Bir kişi benim dediğim doğru, diğeri benim dediğim doğru der ise... İş koyun gütmeye doğru gider. Saygı olduktan sonra görüşlerin paylaşılmasında hiç bir sorun yok. Saygı önemli..!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı