Siyaset ve Gündem Konuları Yasaklanmalı mı?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 552
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Açtığım konu kilitlendiğine göre daha önceden de aklımda olan soruyu sorabilirim. Tam da “Herhalde en seviyeli ve kilitlenmeyen konu bu herhalde.” diyecektim ki, kilitlenmiş.😕😛
O zaman önerim şu; Technopat'a din, siyaset, gündem konularına, en azından belli bir süre için yasak/sınırlama getirsek.
Çünkü, genelde bu konularda tartışma bir noktada kontrolden çıkıyor. En sonunda da konu kilitleniyor. Yani bir nevi feci zaman kaybı yaratıyor. En nihayetinde Technopat bir teknoloji sitesi.

İlk anketli konumu açmış oldum. Ancak dediğim gibi daha önceden de bu konu hakkında görüş almak istiyordum. Son olay üzerine bir kırgınlığım yok. Yanlış anlaşılmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat bir teknoloji sayfası tamam ama konunun bulunduğu yer Alternatif Hayat bölümü. Oraya girip yazmak zorunda değil kimse. Böyle bir zorunluluk yok. Çok rahatsız olan birisi o bölümden uzak durabilir. Siyaset veya din sadece burada değil Türkiye genelinde düzgünce konuşamadığımız iki konu zaten. Buraya özel bir durum değil bence.
Konuyu kilitleme sebebim ise yine o konuya çekilecek konu ve yanlış yerlere gidecek çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı