Siyasetçi olmak

Birilerinin şak şakçısı olmadan zor. Her parti için geçerli neredeyse bu. Bir de iyi laf yapacaksın özellikle kameralar karşısında, kapandığında istediğini yap, örnek video. Bir de sağlam olursan, seni pes ettirmeye çalışıp, önünü kesmeyi deneler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesele ülkedeki vatandaşlar olunca mecliste beklemekten ciğeri solan yasalar, kendi maaşları olunca anında geçer, yazacak çok şey varda neyse.

Bende 8. sınıfım, siyaset ile fazlasıyla bilgim var. Senin ne kadar bilgili olduğunu bilmiyorum ama ilk olarak araştır, Atatürk’ün eskiden yaptığı devrimleri, ülkeyi yönetim biçimini. Mesela Barış Atay ve Ümit Özdağ buna bir örnek, konuşmalarını dinlemeni öneririm. Gazeteci olarakta YouTube’den Cevheri Güven ve Erol Mütercimler’e bakabilirsin.

Son düzenleme:
Annen ve baban zengin mi? En azından zengin bir dayın falan var mı?
Hayır.
Siyaset vaat satmaktır. İyi bir pazarlamacı mısın? Yalan söyleme kabiliyetin bayağı iyi olmalı.
Yapabilirim ama yapmayı düşünmüyorum.
Annen ve baban zengin mi? En azından zengin bir dayın falan var mı?
Hayır.
Siyaset vaat satmaktır. İyi bir pazarlamacı mısın? Yalan söyleme kabiliyetin bayağı iyi olmalı.
Yapabilirim ama yapmayı düşünmüyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı