Siyasi profil fotoğrafı cezalarındaki haksızlıklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mustafafnt

Hectopat
Siyasi profil fotoğrafı kullandığımız için çoğu hocam ve ben ceza almıştık. Kurallar çerçevesi içinde olduğu için sesimizi çıkarmadık. Fakat diğer üyeler Mustafa Kemal Atatürk, Osmanlı Padişahları, Josef Stalin gibi isimlerin fotoğraflarını kullandıkları halde herhangi bir ceza verilmiyor. @MisakiTaro hocamın raporunu verilen cevap tam bir komedi. Moderatör arkadaşların verdiği cevap:

1614180508326.png

Adolf hitler fotoğrafı kullandığım için ceza yediğime göre Adolf Hitler galiba hâlâ yaşıyor. Çünkü moderatör arkadaşımınız dediğine göre hayatta olmayan bir siyasetçinin fotoğrafını kullanırsanız herhangi bir sorun yok.
Padişahlar siyasetçi miydi? Diyen arkadaşlara söylüyorum padişahlar tabii ki siyasetçilerdi onlar geçmiş zamanda ülkeyi yöneten siyasetçilerdi.
Ama Adolf Hitler kötü bir adamdı o yüzden hayatta olmasa bir bu fotoğrafı kullanamazsın diyecek arkadaşlara söylüyorum. Kurallarda herhangi bir iyi veya kötü belirtmiyor. @MisakiTaro hocam da siyasi içerikli fotoğraf yüzünden ceza almıştı peki o kadar kişi II. Abdülhamid adlı padişahın fotoğrafını kullanıyor ve ceza almıyorlar. Galiba kurallar moderatör arkadaşların kafasına göre değişebiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı