Siz de maskeye takmaya bağımlı oldunuz mu?

Ancak ben maske takarak sizin sağlınızı koruyorum. Bence sizde buna karşılık olarak maske takıp benim sağlığımı korumalısınız.
Siz de takmayın olsun bitsin. Ben size silah dayamıyorum ille de takacaksınız diye. Ayrıca sizin solunumla alakalı rahatsızlığınız olmayabilir ama herkes de siz değil.

Siz de takmayın olsun bitsin. Ben size silah dayamıyorum ille de takacaksınız diye. Ayrıca sizin solunumla alakalı rahatsızlığınız olmayabilir ama herkes de siz değil.

Kronik astımın var. Ama karşımda olan kişi benim sağlığıma önem verdiği için bende onun sağlığına önem veriyorum. Siz maske takmayabilirsiniz ama ben yine de maske takarak sizi koruyacağım. Böyle karşılıklı bir korunma durumundayken sizin maske takmamanız açık açık söylüyorum ayıp bir şey. İnsan her canlıya saygı duymalı ve korumalıdır. Buna insanlarda dahil.

Kronik astımın var. Ama karşımda olan kişi benim sağlığıma önem verdiği için bende onun sağlığına önem veriyorum. Siz maske takmayabilirsiniz ama ben yine de maske takarak sizi koruyacağım. Böyle karşılıklı bir korunma durumundayken sizin maske takmamanız açık açık söylüyorum ayıp bir şey. İnsan her canlıya saygı duymalı ve korumalıdır. Buna insanlarda dahil.
Maske dediğin bir bez parçasından başka bir şey değil. Koruması falan da yok, hikaye. Maske korusaydı eğer, tam kapanma döneminden önce virüslü sayısı bu kadar artmazdı. Herkesin ağzında maske olduğu dönemlerdi o zamanlar. İl bazında vaka sayıları ele alınıyordu ve herkes ilimizde yasaklar kalksın diyerek maskeye önem veriyordu. Peki noldu? Halen maskenin fayda sağladığına inandığınızı görünce gülüyorum. Bu, bağışıklık sistemimizi yok edip atmaktan başka bir şey değil...

Maske dediğin bir bez parçasından başka bir şey değil. Koruması falan da yok, hikaye. Maske korusaydı eğer, tam kapanma döneminden önce virüslü sayısı bu kadar artmazdı. Herkesin ağzında maske olduğu dönemlerdi o zamanlar. İl bazında vaka sayıları ele alınıyordu ve herkes ilimizde yasaklar kalksın diyerek maskeye önem veriyordu. Peki ne oldu? Halen maskenin fayda sağladığına inandığınızı görünce gülüyorum. Bu, bağışıklık sistemimizi ***** atmaktan başka bir şey değil...

Tam olarak şu anda bu konuşmayı bitirme kararı aldım. Sorsam bilime inanmıyorum dersiniz. İyi günler. Ben yine de sizin sağlınızı koruyacağım belki bir gün fikriniz değişir diye. COVID olursanız görürüm sizi:D.

Tam olarak şu anda bu konuşmayı bitirme kararı aldım. Sorsam bilime inanmıyorum dersiniz. İyi günler. Ben yine de sizin sağlınızı koruyacağım belki bir gün fikriniz değişir diye. COVID olursanız görürüm sizi:D.
Ya sizin gibilerin dilinde de hep bu söz var; "sorsam bilime inanmıyorum dersiniz" vs. Saçmalamaktan başka bir şey yaptığınız yok. Maskenin zararlarını oturduğun yerden araştırmaktan acizsin, bana burada masal anlatıyorsun. Sen takmaya devam et, ben takmayacağım.

Bu arada maske taktığım dönemlerde de zaten COVID atlattım ben. COVID'e yakalanmanın maske takıp takmamakla alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı