Sizce 28 Mayıs'ta Kılıçdaroğlu yüzde kaç oy alır?Şimdi bu adam zaten hapisten çıkamaz işlediği suçlar zaten ömürlük, bizim Kürt halkımız bu adamın erdoğana karşı yaptığı sert muhalefet ile hapse atıldığını düşünüyor ve bu yüzden tekrar yargılanmasını istiyor anlıyor musun güzel kardeşim? Şimdi ise mevcut siyasiler oy almak için Kürt'lere yaranmaları gerekiyor bu durumda tek gündemleri olan "selehattin demirtaşı tekrardan yargılayacağız" ile oy almayı hedefliyorlar, sana en son atılan video ile zaten bu adamın çıkamayacağını garanti ettik daha fazla kafan karışmasın zamanımı da alma!
 
Şimdi bu adam zaten hapisten çıkamaz işlediği suçlar zaten ömürlük, bizim Kürt halkımız bu adamın erdoğana karşı yaptığı sert muhalefet ile hapse atıldığını düşünüyor ve bu yüzden tekrar yargılanmasını istiyor anlıyor musun güzel kardeşim? Şimdi ise mevcut siyasiler oy almak için Kürt'lere yaranmaları gerekiyor bu durumda tek gündemleri olan "selehattin demirtaşı tekrardan yargılayacağız" ile oy almayı hedefliyorlar, sana en son atılan video ile zaten bu adamın çıkamayacağını garanti ettik daha fazla kafan karışmasın zamanımı da alma!
Seçim sonuçları açıklandıktan sonra bu mesajı alıntıla o zaman konuşalım.
İyi günler 🙂
 
@SymphonyIN kısaca çekemiyorlar artık bizi. Kendi reisi çıkamıyor karışık halka ya bir yerlerinden uyduruyor yalan yalan dolan dolan işleri var. Kendi reisi terörist demekten başka vaadi olmadığı için normaldir bunların konuşması.
 
%48 yada 49 alır. Hile hurda videoları dönüyor Twitter da doğrudur yanlıştır bilemem Erdoğan büyük ihtimal kazanacak. 2028 de görüşmek üzere.
 

Yeni konular

Geri
Yukarı