Sizce benden hoşlanıyor mu?

FarukÇapa

Yoctopat
Daha fazla  
Sizlerden tek ricam özünüzle cevap vermeniz her yazdığım harf cümle kelime başımdan geçti sizce benden hoşlanıyor mu? Çok çekingen ve utangaç bir insanım maalesef nöbetçi olduğum gün kızın sınıfa giricem diye o gün tüm gün boşalan sınıflarda uyudum :D O gün müdürün boş konuşmasını bile hatırlıyorum :D .

Not : Bu olanların hepsi okulda oldu.

Kız
  • Göz göze geliyoruz arada bir, Bazen o bakıyor bazen ben o bakınca ben kaçırıyorum ben bakınca o kaçırıyor ama o bazen bakmaya devam ediyor, Ya da oyunlardaki yapay zeka (botlar) gibi dümdüz geçiyor
  • Bir kere kantine girerken kızın arkadaşı ooo demişti (Hayatımda ilk defa dış görünüşüme özenmiştim )
  • Koridorda bir birimize doğru fiziksel olarak yürüyorduk, Bana bakıyordu eminim.
  • Arkadaşlarının saçlarının arasından bir kaç kez bana bakmıştı.
  • Bir kere gözlerimin içine bakarak aşk'la alakalı bir şey söylemişti şarkı sözüydü eminim.(Bu kısımda kulaklık ile şarkı dinliyordu ama gözlerimin içine bakarak dedi)
  • İki arkadaşı bir ara ben arkadaşımla merdiveni çıkarken bana gülmüşlerdi.
  • Bir keresinde arkadaşıyla yanıma gelmişti
    ereksyon
    oldum heyecandan bir de elimi falan bir şey yapıyordum ama terledi yani elimin içi, Sonra hoşlandım kızın arkadaşı bir şey dedi duymadım yaa tam sapıksın dedi ama arkadaşına dedi ve bunu derken gülüyordu baya.
  • Yanımda saçını toplamıştı bir kere ama bildiğiniz böyle geriden hız alıp atıyorlar ya ondan. (Daha önce hiç yanımda yapılmadı ve halada görmedim )
  • İlk bakıştığımız zamanlardaysa önümde telefonda uğraşıyordu bana bir kaç kez bakmıştı.
  • Okulun son günü karne aldığımız zaman ise, Bana baktığından en az adım kadar eminim o derece emindim sanki bir şey dememi bekliyordu. [Sanırım karne günü ona bir kaç tane daha çocuk sevdiğini söylemişti tahminimce.]
  • Okulda kavga çıkmıştı ayırdık vs işte sonrasında ayırdık tekrar yerlerimize geçtik, Arkadaşlarına şu çocuk sürekli bana bakıyor demişti. [Yanlış mı anlaşıldım ya acaba?]

Ben : Ben zaten belliyim hatta aşırı aşırı belliyim abartıya bile kaçmış ola bilirim.

Aşık olduğunda ereksiyon geçirmezsin ki, hormonların artar. Hormonları kontrol etmek senin elinde.

Sizlerden tek ricam özünüzle cevap vermeniz her yazdığım harf cümle kelime başımdan geçti sizce benden hoşlanıyor mu? Çok çekingen ve utangaç bir insanım maalesef nöbetçi olduğum gün kızın sınıfa gireceğim diye o gün tüm gün boşalan sınıflarda uyudum :D o gün müdürün boş konuşmasını bile hatırlıyorum :D.

Not: Bu olanların hepsi okulda oldu.

Kız.
  • Göz göze geliyoruz arada bir, bazen o bakıyor bazen ben o bakınca ben kaçırıyorum ben bakınca o kaçırıyor ama o bazen bakmaya devam ediyor, ya da oyunlardaki yapay zeka (botlar) gibi dümdüz geçiyor.
  • Bir kere kantine girerken kızın arkadaşı ooo demişti (hayatımda ilk defa dış görünüşüme özenmiştim )
  • Koridorda bir birimize doğru fiziksel olarak yürüyorduk, bana bakıyordu eminim.
  • Arkadaşlarının saçlarının arasından birkaç kez bana bakmıştı.
  • Bir kere gözlerimin içine bakarak aşk'la alakalı bir şey söylemişti şarkı sözüydü eminim.(bu kısımda kulaklık ile şarkı dinliyordu ama gözlerimin içine bakarak dedi)
  • İki arkadaşı bir ara ben arkadaşımla merdiveni çıkarken bana gülmüşlerdi.
  • Bir keresinde arkadaşıyla yanıma gelmişti
    ereksyon
    oldum heyecandan bir de elimi falan bir şey yapıyordum ama terledi yani elimin içi, sonra hoşlandım kızın arkadaşı bir şey dedi duymadım yahu tam sapıksın dedi ama arkadaşına dedi ve bunu derken gülüyordu bayağı.
  • Yanımda saçını toplamıştı bir kere ama bildiğiniz böyle geriden hız alıp atıyorlar ya ondan. (daha önce hiç yanımda yapılmadı ve halada görmedim )
  • İlk bakıştığımız zamanlardaysa önümde telefonda uğraşıyordu bana birkaç kez bakmıştı.
  • Okulun son günü karne aldığımız zaman ise, bana baktığından en az adım kadar eminim o derece emindim sanki bir şey dememi bekliyordu. [Sanırım karne günü ona bir kaç tane daha çocuk sevdiğini söylemişti tahminimce.]
  • Okulda kavga çıkmıştı ayırdık vs işte sonrasında ayırdık tekrar yerlerimize geçtik, arkadaşlarına şu çocuk sürekli bana bakıyor demişti. [Yanlış mı anlaşıldım ya acaba?]

Ben: Ben zaten belliyim hatta aşırı aşırı belliyim abartıya bile kaçmış olabilirim.

Aga hoşlandığı falan yok seninle oyun oynuyor şu an.

Geri
Yukarı