Sizce Bloodborne PC'ye gelir mi? Gelirse tahminen ne zaman gelir?

Açıkçası tabii ki bu benim düşüncem ben yarın Sony'nin etkinlikte Uncharted 4 için sistem gereksinimleri çıkış tarihi açıklaması gelecektir aynı zamanda tom henderson iddea ettigi gibiyse işler The Last of Us 1 PC'ye duyurulacaktır yarın.

Elbet gelir ancak ne zaman bilmiyorum. Sony ya biraz aklı kıtlar tarafından yönetiliyor ya da Bloodborne'u bilerek son koz için saklıyorlar. Çünkü Horizon Zero Dawn gibi bir oyuna bile Remastered yapmak için bütçe ayıran Sony oyuncuların yıllardır 60FPS için ağlamasına rağmen Bloodborne'a bir güncelleme dahi getirtmiyor.

Sony sanki Bloodborne'un varlığını unutmuş gibi.

Elbet gelir ancak ne zaman bilmiyorum. Sony ya biraz aklı kıtlar tarafından yönetiliyor ya da Bloodborne'u bilerek son koz için saklıyorlar. Çünkü Horizon Zero Dawn gibi bir oyuna bile Remastered yapmak için bütçe ayıran Sony oyuncuların yıllardır 60FPS için ağlamasına rağmen Bloodborne'a bir güncelleme dahi getirtmiyor.

Sony sanki Bloodborne'un varlığını unutmuş gibi.
Dost Kayaoğlu yakında Bloodborne oynayacak, ne zaman Remastered'ını beklediği bir oyunu oynasa birkaç gün sonra Remastered hali duyruluyor, umarım Bloodborne'da da aynı şey yaşanır. Son koz olarak çok güçlü bir oyun evet fakat bence Bloodborne'u hazır Elden Ring zirve yapmışken PC'ye çıkartıp, Bloodborne 2'yi son koz olarak kullanmak çok daha mantıklı geliyor bana. Şahsen Sony'nin aklı kıtlar tarafından yönetiliyor olma ihtimali daha fazla, TLOU Remake ile kanıtladılar...

Geri
Yukarı