Sizce dünyanın en iyi oyunu nedir?

Arkadaşlar yukarıda görmüş olduğunuz üzere sizce dünyanın en iyi oyunu hangisi? Bana sorarsanız benim düşüncem RDR 2 (bu arada sadece PC için düşünmeyin Xbox PS Nintendo gibi markalarında oyunlarını yazabilirsiniz son olarak da kişisel yanıtlar verirseniz sevinirim )

Portal 2, hem önemli yeri var hayatımda ama tekniksel olarak da devir getirmiş oyunlardandır.
He bir de frivdeki tüm oyunlar (özellikle vidalı komik oyun, ateş ve su, dondurma oyunu, çizgi roman toplayan çocuk(aklımda böyle kalmışlar :D)gibi oyunları)

God of war serisi, Fifa serisi ve Gta serisi
İşte muhteşem üçlü 😍 (God of war ile Minecraft arasında kararsız kaldım ama God of war dedim çünkü ne bilim Minecraft'ın bir amacı yok değişik bir oyun God of war'ın en azından tüyleri diken diken yapan bir hikayesi var)

Arkadaşlar yukarıda görmüş olduğunuz üzere sizce dünyanın en iyi oyunu hangisi? Bana sorarsanız benim düşüncem RDR 2 (bu arada sadece PC için düşünmeyin Xbox PS Nintendo gibi markalarında oyunlarını yazabilirsiniz son olarak da kişisel yanıtlar verirseniz sevinirim )

RDR2 ama onun dışında Nintendo'nun çoğu oyununu severim.

Geri
Yukarı