Sizce en iyi Battle royale oyunu nedir?

İlk Battle Royale Minecraft'ta Hunger Games oyunuyla başladı. Çoğu büyük youtuberin (örn. Enes Batur) Minecraft videolarıyla başladı. Ben çok eğleniyordum, ortada sandık ve herkes sandıklardan eşya toplamaya çalışıyor. Gizli sandıklar vardı ve içinden güzel kılıçlar çıkıyordu. Minecraft 2 bazı yerlerde gösterilmeye başlandı. Hytale adıyla geçicek oyunun ikinci sürümü gerçekten kaliteli ve 3D. Fakat bu kadar kaliteli Minecraft varken herkes yeni çıkan oyunları tercih etmiş. Üzüldüm 😢
İlk Battle Royale Minecraft'ta Hunger Games oyunuyla başladı. Çoğu büyük youtuberin (örn. Enes Batur) Minecraft videolarıyla başladı. Ben çok eğleniyordum, ortada sandık ve herkes sandıklardan eşya toplamaya çalışıyor. Gizli sandıklar vardı ve içinden güzel kılıçlar çıkıyordu. Minecraft 2 bazı yerlerde gösterilmeye başlandı. Hytale adıyla geçicek oyunun ikinci sürümü gerçekten kaliteli ve 3D. Fakat bu kadar kaliteli Minecraft varken herkes yeni çıkan oyunları tercih etmiş. Üzüldüm 😢

Bence değeri bilinmiyor..

Apex legend en iyisidir bence. Pubg aldım ama aldığıma pişman oldum. Her ne kadar hile yok deseler de hile var. Takımlı oyuna giriyorum daha inmeden adam 4 kişiyi birden vuruyor adamı göremiyoruz bile. Sonra raporluyorum. Bir süre sonra alışılmadık oyun tarzı nedeniyle bir süreliğine askıya alındı falan diyor raporlanan hesap için. Ama bu hileler bitmiyor. E adam her banlandığında yeni hesap almayacağına göre demek ki banlamıyorlar. Ayrıca herkes işin piri olmuş pubg de. Adam göremiyorsun bile çoğu maçta. Tat vermiyor o yüzden pubg.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı