Sizce en iyi Grand Theft Auto oyunu hangisi?

Oynanış olarak GTA 5 tabii ki, diğerlerini seçmek nostaljiden ibaret.
Ama şaka bir yana enis kirazoğlununda dediği gibi GTA 4'deki nico ve Roman'ın yaşadıkları olaylar daha basit ve abartılı değil, bundan dolayı daha cazip geliyor GTA 5 nazaran.
Tabii karakterler olarak GTA SA daha iyi ama çete olaylarını fazla seven biri değilim o yüzden eskileri diyeceksekte GTA liberity stories derim.

Enis midir kiraz mıdır nedir hiç videosunu izlemedim. Buna rağmen GTA 4'ü sevme sebebimin o olduğunu öğrendim😳
Karanlık atmosferi seviyor olabilir❌
Enis seviyor diye seviyor✅

Enis midir kiraz mıdır nedir hiç videosunu izlemedim. Buna rağmen GTA 4'ü sevme sebebimin o olduğunu öğrendim😳
Karanlık atmosferi seviyor olabilir❌
Enis seviyor diye seviyor✅
Gerçekten seviyor olabilirsiniz; fakat bazı oyunlarda, oyunu oynamayıp öven ve gömenler çok arttı. Özellikle GTA IV'ü oynamadan övenlere ayrı bir ayar oluyorum.

VC harikadır ancak IV en iyisidir. Hikayesi, ilerleyiş, o intikam arzusunu harekete geçirmek. Tabii ki kötü tarafı konusu karanlık olduğu için oyunun atmosferi de karanlık. Grafik yönüyle değil de hikayesi bakımından en efsanesi IV'tür.

Açık ara GTA V. Eskileri hepimiz severiz ama kabul edelim; önceki GTA'lar hep bir özelliği ile öne çıkarken GTA V müziğinden grafiğine, oynanışından mekaniğine her konuda bir başyapıt. Kendi döneminde oyun endüstrisinin nirvanasına ulaştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı