En iyi kod editörü hangisi?

Sizce en iyi kod editörü hangisi? Bence sublime text. Sebebi sağ üst köşede tüm yazılan kodları göstermesi. Bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor. Ayrıca "<htm" yazdığın anda tamamlaması falan da çok hoş. Tabi bu başka editörlerde de belki vardır ama daha önceden notepad ++ kullandığım için diyorum.
Bence Notepad++ sade sevenlere.

Hazır konu açılmışken sorayım bu kurs için Atom editörü kullanıyor anlatan kişi ama alternatif olarak VS Code da kullanabilirsiniz diyor VS Code kullanırsam bir yerde eksiğim çıkar diye Atom'u kullaniyim diyorum sizce ne yapayım?

Hazır konu açılmışken sorayım bu kurs için Atom editörü kullanıyor anlatan kişi ama alternatif olarak VS Code da kullanabilirsiniz diyor VS Code kullanırsam bir yerde eksiğim çıkar diye Atom'u kullaniyim diyorum sizce ne yapayım?

Editor yazan kodu etkilemiyor, istedigini kullanabilirsin.

Bence simdiden acik kaynak yap, gelisimi hizlanmis olur. Hangi dili kullaniyorsun bu arada?
Javascript. Electron.js kullanarak yapıyorum.

1635450813796.png

Merak edenler için en son bıraktığımda böyle gözüküyordu bu arada. Soldaki satır numarasını gösteren sayılar daha küçüktü de debug yaparken öyle kalmış.

Son düzenleme:
Javascript. Electron.js kullanarak yapıyorum.

Eki Görüntüle 1200890
Merak edenler için en son bıraktığımda böyle gözüküyordu bu arada. Soldaki satır numarasını gösteren sayılar daha küçüktü de debug yaparken öyle kalmış.
Bos bir zamaninda Github'da stabil surumu olmasa da su anki halini paylasirsan kullanmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı